مراسم تقدیر از برگزیدگان مهرواره «آب بان» در ارومیه

همزمان با هفته ملی کودک، مراسم تقدیر از برگزیدگان مهرواره «آب بان» با مشارکت و حضور برخی از دستگاههای اجرایی استان از جمله شرکت آب منطقه ای، شرکت آب و فاضلاب، محیط زیست و مدیریت بحران استان و به همت کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، جواد زاهدی مدیرکل کانون استان آذربایجان‌غربی در این مراسم با تاکید بر اهمیت ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب در حوزه کودک و نوجوان از مشارکت سازمان های ذیربط در برگزاری این مهرواره قدردانی کرد .

زاهدی افزود: بحث بحران آب موضوع بسیار مهمی در استان آذربایجان غربی است و کانون پرورشی فکری کودکان استان همگام با متولیان اب استان و با انتشار فراخوان این مهرواره گامی در جهت ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب در حوزه کودک و نوجوان برداشت .

در ادامه مراسم برنامه های مختلف فرهنگی و هنری برگزار و شرکت کنندگان در این طرح به قرائت آثار و نوشته های خود پرداختند.

این مهرواره که با هدف ترویج مصرف بهینه آب و با شعار «من یک آب بان هستم» برگزار شد با تقدیر از نفرات برتر و اهدای نشان آب بان به آنان به کار خود پایان داد .

این گزارش می افزاید، در طرح مهرواره آب بان پس از انتشار فراخوان در سراسر استان ۲۴۴ اثر به دبیرخانه مهرواره ارسال شد که با پایان یافتن مرحله داوری، آثار ۱۲ نفر از کودکان و نوجوانان به عنوان آثار برتر معرفی شدند .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات