دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی با فرمانده سپاه...

با هدف بحث و تبادل نظر در زمینه راهکارهای مقابله با تخلفات در حوزه منابع آب مهندس دانشجو مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی باتفاق معاون حفاظت و بهره برداری این شرکت با سردار شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی در این دیدار مهندس دانشجو با اشاره به  پتانسیلها و ظرفیتهای بالقوه بسیج در جهت صیانت از منابع آبی استان خواستار حمایت و همکاری هرچه بیشتر سپاه شهدای استان در اجرای طرحها و پروژه های این شرکت در راستای حفاظت از منابع آب سطحی و زیر زمینی شد.

در ادامه این دیدار سردار شهسواری فرمانده سپاه شهدای استان نیز طی سخنانی ضمن اشاره به اهمیت مقوله آب در سطح استان و چالش های موجود در این حوزه، آگاهی بخشی، فرهنگ سازی و اطلاع رسانی و جلوگیری از بروز تخلفات در بخش آب را امری مهم در صیانت از این نعمت خدادادی بیان نمود.

در این نشست بنا به اعلام آمادگی فرمانده سپاه شهدای استان مقرر گردید تفاهم نامه ای پیرامون همکاری های مشترک شرکت آب منطقه ای و سپاه شهدای استان در راستای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی صیانت از منابع آب و جلوگیری از تخلفات این بخش تدوین و مبادله گردد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات