عزم جدی دولت و مسولان استانی بر توسعه راههای استان اردبیل / رشد بیش از دو برابری اعتبارات کل راههای شریانی استان در مقای...

عزم جدی دولت و مسولان استانی بر توسعه راههای استان اردبیل / رشد بیش از دو برابری اعتبارات کل راههای شریانی استان در مقای...

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی اردبیل ، محبوب حیدری مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل صبح امروز در بازدید از پروژه احداث محور کریق به آرموداق با اعلام این مطلب اظهار کرد: تا سال 96 اعتبار کل راههای شریانی استان 158 میلیارد ریال در پیوست یک قانون بودجه بود  این اعتبار در سال 97 به 700 میلیارد ریال رسید و در سال 98 به 1600 میلیارد ریال افزایش پیدا کرد این نشان از عزم جدی و توجه بیشتر دولت و تمامی مسولان استانی بر توسعه راهها را می رساند و این موضوع با همدلی استاندار ، ریاست سازمان برنامه و بودجه و نمایندگان استان اردبیل اتفاق افتاده است.

وی گفت: در بحث لحاظ پروژه های ملی استان در پیوست یک قانون بودجه ، تا سال 96 کل پروژه های ملی ما که دارای پیوست یک در قانون بودجه 250 کیلومتر از راهها بود الحمدالله این رقم به 700 کیلومتر افزایش پیدا کرد و امیدواریم با پیگیری های مستمری که همه عزیزان و مسولان استان ادامه خواهند داد در آینده نزدیک شاهد توسعه راههای استان باشیم.

مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل به پروژه در حال احداث کریق به آرموداق اشاره کرد و افزود: احداث راه کریق به آرموداق در شهرستان نیر در حوزه استان اردبیل 8 کیلومتر بوده که در 5/4 کیلومتر از این طول مسیر عملیات روکش آسفالت تا سه روز آینده به اتمام خواهد رسید و مابقی 5/3 کیلومتر تا هفته دولت سال 99 هیچ مشکلی برای اجرا نخواهیم داشت.

وی گفت: کل قیر مورد نیاز پروژه تامین شده است و امسال در بحث اعتبارات فرماندار شهرستان نیر کمک ویژه داشته و امیدواریم سال آینده نیز بر اعتبار پروژه عنایت داشته باشند تا بتوانیم  این پروزه را سال 99 تکمیل و تحویل همشهریان عزیز شهرستان نیر و هم استانی هایمان دهیم .

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل

    اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات