فلسفی: ضرورت عزم همگانی برای جمع آوری وانت بارهای ورودی اهواز

فلسفی: ضرورت عزم همگانی برای جمع آوری وانت بارهای ورودی اهواز

عضو شورای اسلامی کلانشهر اهواز گفت: هنوز عزم همگانی برای یک اقدام اثباتی جهت جمع آوری وانت بارهای ورودی اهواز وجود ندارد.
محمد جعفر فلسفی در حاشیه جلسه نود و دوم شورای اسلامی کلانشهر اهواز که روز سه شنبه ۱۶ مهرماه در سالن اجتماعات شورای شهر برگزار شد اظهار کرد: مسیر ورودی اهواز از سمت جاده مسجدسلیمان نسبت به سایر ورودی ها وضعیت حادتری دارد و نیازمند توجه بیشتری است.
وی افزود: بارها جهت جمع آوری وانت بارها و دکه هایی که در آن منطقه مستقر شده اند اقداماتی صورت گرفت اما می دانیم که اقدامات سلبی برای حل این معضل راهکار اصلی نیست و باید یک اقدام اثباتی صورت بگیرد.
رئیس کمیسیون عمران شهرسازی و معماری شورای شهر اهواز عنوان کرد: در زمان شهردار سابق طی مذاکراتی که با شرکت نفت داشتیم یک قطعه زمین مشخص گردید اما در مراحل پایانی، دادگستری به این مساله ورود کرده و ادعای مالکیت زمین را به عنوان کرد.
فلسفی با اشاره به عدم کاربرد اقدامات ضربتی‌ در مواجه با مساله وانت داران تاکید کرد: چندین بار در رابطه با جمع آوری وانت بارهای ورودی شهر اهواز از سمت زرگان توسط نیروهای شهرداری منطقه ۳ اقداماتی صورت گرفته اما می دانیم که تاثیر این اقدامات به صورت مقطعی بوده و متاسفانه هنوز عزم همگانی برای یک اقدام اثباتی جهت حل این معضل وجود ندارد.
عضو شورای شهر در خصوص نبود ورودی های مناسب در جاده های اهواز بیان کرد: طرح هایی برای فضاسازی در ورودی های شهر اهواز از سمت حمیدیه و زرگان آماده شده و بودجه آن برای سال ۹۸ در نظر گرفته شده است.
وی در پایان گفت: در صورتی که تغییر و تحول های اخیر در شهرداری اتفاق نمی افتاد امکان تمرکز بیشتری بر این مسائل وجود داشت

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر اهواز

    منبع خبر

    شورای شهر اهواز

    شورای شهر اهواز یک شورای شهر در شهر اهواز می باشد

      نظرات