رفع تصرف 20 هزار متر مربع از اراضی ملی در بستک

رفع تصرف 20 هزار متر مربع از اراضی ملی در بستک

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی استان هرمزگان، ابراهیم نیک بخت از رفع تصرف 2 هکتار از اراضی ملی شهرستان بستک خبر داد و اظهار داشت: این اراضی ملی که دارای وسعتی به میزان 20 هزار مترمربع بوده که متصرف پس از تصرف قصد ساخت و ساز در آن می‌کند و ارزش آن بالغ بر 40 میلیارد ریال برآورد شده است.
وی تصریح کرد: این اراضی ملی در اجرای حکم قطعیت یافته از سوی مراجع قضائی و با حضور عوامل یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان هرمزگان و نیروی انتظامی از ید متصرف خارج و به دولت بازگردانده و تمامی خاکریزی های غیرمجاز تخریب شد.
نیک بخت بیان داشت: تلاش‌های شبانه روزی توسط نیروهای نیروهای یگان و حفاظت راه و شهرسازی شهرستان ها با تعامل با کلانتری ها و بدون هر گونه خسارت جانی و مالی و نیز با رعایت حقوق شهروندی صورت می‌گیرد تا فرصت از زمین خواران و متجاوزین به اراضی ملی و دولتی سلب شود.
فرمانده یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان هرمزگان بیان داشت: در راستای حفظ حقوق بیت المال و مقابله با زمین خواری این تلاش‌ها به صورت مستمر ادامه داشته تا محیط امنی برای اعمال مجرمانه زمین خواران و حاشیه سازان فراهم نشود.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان

    اداره کل راه و شهرسازی استان هرمزگان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات