پروژه های سرمایه گذاری در سطح منطقه سه شهر ارومیه در حال اجرا است

شهردار منطقه سه شهر ارومیه گفت: پروژه  500 دستگاه «شهید باهنر» در قالب پروژه های مسکونی، تجاری ، تفریحی و خدماتی به صورت پروژه سرمایه گذاری اجرا می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ جواد حقیقی با بیان اینکه در منطقه  3شهری زمینه برای جذب سرمایه گذار فراهم است،  گفت: در این منطقه،  6 پروژه سرمایه گذاری  در دست اجرا است.

وی با اشاره به نوسازی  مجتمع  500دستگاه شهید باهنر ارومیه و ایجاد مجتمع های مسکونی ، تجاری و خدماتی در آن افزود:  پروژه  500 دستگاه «شهید باهنر»  در قالب پروژه های مسکونی ، تجاری ، تفریحی و خدماتی به صورت پروژه سرمایه گذاری اجرا می شود و  بزودی با جذب سرمایه گذار وارد فاز اجرایی می شود.

شهردار منطقه سه شهر ارومیه با اشاره به پروژه های سرمایه گذاری ، عنوان کرد:  در حال حاضر پروژه های سرمایه گذاری چون احداث پارک سمرقندی ، ساخت مجتمع خدماتی و تجاری در کنار آتش نشانی باهنر، پارکینک طبقاتی فرهنگیان، پارکینک طبقانی در اول شمالی ، پاساژ خدماتی و تجاری  زیر زمینی  در شمالی نرسیده به خیابان جمهوری و آپارتمان های 500 دستگاه در دست اجرا است .

وی عنوان کرد:  حضور سرمایه گذاران در منطقه و اجرای پروژه های تجاری،  خدماتی و گردشگری منجر به توسعه و  رونق اقتصادی منطقه می شود .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات