داوری 370 ایده در جشنواره نوساخته‌های مشهد

داوری 370 ایده در جشنواره نوساخته‌های مشهد

داوری 370 ایده در جشنواره نوساخته‌های مشهد

مدیر مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد از داوری 370 ایده در جشنواره نوساخته‌ها خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، غلامرضا عباس‌زاده با بیان این مطلب در حاشیه برگزاری جلسه داوری ایده‌های ارسال شده به دبیرخانه جشنواره نوساخته‌ها، گفت: جشنواره نوساخته‌ها با هدف ساختن المان‌ها، نمادها و عناصر مبلمان شهری متناسب با فضای کارخانه پژوهش در میدان پژوهش برگزار می‌شود و در این راستا به دنبال انتشار فراخوانی از شهریورماه 370 ایده به دبیرخانه ارسال شده است.
وی با اشاره به داوری آثار به کمک 7 داور مشهدی و تهرانی، افزود: داوران ایده‌های دریافتی را اولویت‌بندی می‌کنند و ایده‌های برتر به مرحله ساخت ماکت می‌رود.
مدیر مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد ادامه داد: مجددا ماکت‌ها پس از ساخت داوری شده و عناصر نهایی انتخاب می‌شود. در نهایت نیز این عناصر برای ساخت آماده می‌گردد و در معرض دید مخاطبان در میدان پژوهش قرار می‌گیرد.
عباس‌زاده با اشاره به معیارهای انتخاب آثار، بیان کرد: به دنبال آثاری هستیم که پایداری شهر را رقم بزند و به توسعه پایدار شهر کمک کند تا متناسب با ماهیت فناوری و خلاقیت باشد.
وی با بیان اینکه اواخر آذرماه اثرهای برتر در میدان پژوهش نصب می‌شود، گفت: قرار است اکوسیستمی کامل از عناصر استارت آپی در میدان پژوهش نصب شود تا محیط پتانسیل و زمینه لازم را برای استقرار کارخانه نورآوری داشته باشد و از آن پشتیبانی کند.
نجمه کیشی

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات