محمد جواد عربپور مدیر اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری زرند:بالغ بر 3500نفر از شهروندان از برنامه های روز كودك استفاده كردند .

محمد جواد عربپور مدیر اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری زرند:بالغ بر 3500نفر از شهروندان از برنامه های روز كودك استفاده كردند .

محمد جواد عربپور مدیر اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری زرند از استقبال 3500نفری خانواده ها و دانش آموزان از برنامه های فرهنگی روز جهانی کودک خبر داد و گفت: کودکان امروز، مدیران آینده این کشور هستند و توجه به کودکان موجب می شود آینده خوبی برای کشور رقم بخورد.

عربپور با اعلام اینکه تامین امنیت روحی و روانی برای کودکان از وظایف والدین و تامین نیازهای شهری و شهرنشینی از وظایف مدیران شهری می باشد گفت:اگر برای کودکان در کودکی خاطرات خوبی رقم بخورد مطمئناً این امر تا سالهای سال در ذهن این کودک ماندگار خواهد شد .

مدیر اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری زرند با اعلام اینکه شهر زرند شهر دوستدار کودک و خانواده می باشد ،افزود: اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی ویژه کودکان در راستای رسیدن به شهر دوستدار کودک می باشد .

وی افزود: به منظور داشتن شهری با عنوان شهر دوستدار کودک، باید بسیاری از زیرساخت‌های شهر اصلاح شود تا کودکان بتوانند در یک فضای سالم به شور و نشاط بپردازند.

محمد جواد عربپور از ادارات بهزیستی ،مرکز بهداشت،آموزش و پرورش ،هلال احمر تقدیر و تشکر کرد وگفت: با برگزاری جشنواره و مسابقات فرهنگی، ایجاد فضاهای مناسب تفریحی برای کودکان و ... می توان در راستای ایجاد شهر دوستدار کودک گام برداشت .

وی استقبال شهروندان را از برنامه های فرهنگی جشن روز کودک بسیار خوب توصیف کرد و گفت :سعی داریم تا پایان سال چندین برنامه دیگر نیز در این خصوص برای شهروندان و کودکان زرندی برگزار نمائیم .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات