مهندس مهدلو شهردار زرند در جمع نمازگزاران زرندی:امروز من به عنوان شهردار نمیتوانم تصور كنم كاری به انجام برسانم كه با ارمانهای شهداء در تضاد داشته باشد.

مهندس مهدلو شهردار زرند در جمع نمازگزاران زرندی:امروز من به عنوان شهردار نمیتوانم تصور كنم كاری به انجام برسانم كه با ارمانهای شهداء در تضاد داشته باشد.

مهندس مهدلو شهردار زرند در جمع نمازگزاران جمعه این هفته شهرستان زرند به شایعات مطرح شده در خصوص حذف نام شهداء اشاره کردو با اعلام اینکه شهرداری نهادیست که بیشترین جانباز،رزمنده،ایثارگر ،فرزندشهید را در خود دارد گفت:در تمامی فهالیتهای فرهنگی و اجتماعی ،یادواره های شهداء و برنامه هایی که برای شهداء اجرا میشود شهرداری یکی از ستون های اصلی این برنامه می باشد .

مهندس مهدلو به بحثهای مطرح شده درخصوص حذف نام شهداء از تابلوهای شهر اشاره کردو گفت:نه تنها نامی از این معابر حذف نشده است بلکه با همکاری بنیاد شهید تمامی کوچه هایی که والدین شهید در آن قرار داشته اند شناسایی و زیر نویس نام شهید در آن معبر به انجام رسیده است .

شهردار زرندگفت:۷مورد از معابری که نام شهداء در ان کمرنگ شده بود نیز با تلاش همکارانمان اصلاح و بهسازی شده اند و به زودی نیز سایر معابر با نصب برچسب نام شهید زیبا سازی خواهند شد .

وی افزود:یکی از افتخارات ما در مجموعه شهرداری نام گذاری بوستانی با نام شهدای مدافع حرم و همچنین پل رو گذر شهید عظیمی می باشد که بعد از تصویب در کمترین زمان ممکن این طرح در دستور کار شهرداری قرار وتابلوهای ان نصب شد .

وی به طرح کاشی کاری گلزار شهداء نیز اشاره کرد و گفت:بعد از چندین سال از طرح زیبا سازی این گلزار کتیبه های داخل این مکان مقدس خالی بود که با انعقاد قرارداد به پیمانکار تمامی تمثالهای مبارک شهداء در این گلزار نصب خواهد شد .

این مقام مسئول در ادامه از اجرای یک برنامه ویژه برای شهداء شهرستان زرند خبر داد و گفت:این طرح نیز مراحل اماده سازی خود را در حال انجام دارد و به زودی نیز در شهرستان از آن رونمایی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه نه شهرداری و نه هیچ یک از شهرداران در هیچ موقع زمانی با انقلاب و شهداء زاویه ای نداشته اند گفت:فرهنگ ایثار و شهادت برای همه مدیران ارشد و دستگاههای شهرستان در رتبه اول فعالیتهای انها قرار دارد.

وی از نصب ۱۶ تابلوی بزرگ کاشی کاری به نام شهداء و اصلاح بیش از ۱۰۰ تابلوی معابر خبر داد وگفت:امروز من به عنوان شهردار نمی توانم تصور کنم کاری به انجام برسانم که خلاف نظر وعقیده شهداء باشد .

وی ضمن ناراحتی از امضاء تومار هفته گذشته گفت:اگر فرزندی در یک خانواده خطا کند در مرحله اول این فرزند را نصیحت وتذکر میدهند و سپس برای او جرائم سنگین تری در نظر میگیرند.

وی در پایان افزود:امیدواریم بتوانیم با اجرای برنامه های در نظر گرفته شده گوشه ای از رشادتهای شهداء را جبران‌ و یاد و نام انها را در شهرمان جاودانه نمائیم .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات