مهندس مهدلو شهردار زرنداز اجرای بزرگترین طرح زیبا سازی میدانی در زرند طی چند روز آینده خبرداد

مهندس مهدلو شهردار زرنداز اجرای بزرگترین طرح زیبا سازی میدانی در زرند طی چند روز آینده خبرداد

مهندس مهدلو شهردار زرند بهمراه مهندس عبدالله زاده رئیس سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهرداری زرند از روند آغاز طرح زیبا سازی میدان امام خمینی (ره) بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس مهدلو در این بازدید از عزم جدی شهرداری برای زیبا سازی این میدان خبر داد و گفت:خوشحالیم که در طی یکسال گذشته فعالیتهای خوبی در زمینه های زیبا سازی و المانهای شهری به انجام رسانده ایم و امیدواریم این طرح ادامه داشته باشد .

مهندس محمد رضا مهدلو با اعلام اینکه ورودی شهر زرند از سمت کرمان به عنوان مهمترین و بهترین ورودی شهر در دستور کار این نهاد برای زیبا سازی قرار داردگفت:در اجرای این طرح سعی داریم تمامی فضاهای سبز اطراف و داخل میدان را جمع آوری و به صورت زیبائی بهسازی نمائیم .

منتخب شورای شهر زرند تصریح کرد:ساخت آلاچیق ،فضای استراحت،سکوی نماز،سرویس بهداشتی ،گل کاری ،چمن کاری جدید ،ایجاد مسیر سلامت ،سنگ فرشو جدول گذاری ،نورپردازی ،ساخت المانهای جدید و... از مهمترین اقدامات شهرداری در این میدان خواهد بود .

وی هزینه اجرای این طرح را در فاز اول بالغ بر 5میلیارد ریال عنوان کرد و گفت:به همت نیروهای سازمان سیما,منظر و فضای سبز سعی داریم تا عید این میدان را به شکل زیبائی طراحی و اجرائی نمائیم

وی به حجوم حیوانات موذی به این میدان اشاره کرد و گفت: متاسفانه ریشه بسیاری از درختان در این میدان توسط این حیوانات از بین رفته است که شهرداری در حال حذف این ترون های خشکیده می باشد .

شهردار زرند همچنین در ادامه از اجرای یک طرح زیبای شهری دیگر خبر داد و گفت:به زودی بهترین و زیبا ترین فضتای شهری در زرند اجرائی خواهد شد .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات