كیفیت آب شرب در روستاهای استان خط قرمز ما است

كیفیت آب شرب در روستاهای استان خط قرمز ما است

مدیرعامل شرکت آبفار گلستان :

کیفیت آب شرب در روستاهای استان خط قرمز ما است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان تامین آب شرب سالم و بهداشتی را یکی از شاخصه های مهم سلامت برای هر کشور عنوان نمود و اظهار کرد ارائه خدمات با کیفیت مطابق با استانداردهای روز به روستائیان و حفظ کیفیت آب شرب خط قرمز این شرکت می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان مهندس هرمزی با اعلام این خبر افزود مجهزترین و بروزترین تجهیزات آزمایشگاهی در ستاد شرکت و شهرستان های علی آباد ، آزادشهر ، گنبد و کلاله برای پایش کیفیت آب در سطح روستاهای استان وجود دارد که به صورت مداوم کیفیت و بهداشت آب شرب روستائیان را کنترل می شود.

وی با بیان اینکه به طور مداوم کیفیت آب را آزامایش می نمایم اظهار کرد : در 6 ماه اول سالجاری 7 هزار و 400 مورد آزمون میکروبی و شیمیایی بر روی آب چاه ها و مخازن ذخیره آب انجام شده است که میزان مطلوییت این آزمون ها 99.8 درصد بوده است که بسیار فراتر از الزامات که دراستانداردها برای ما در نظر گرفته شده ، قرار دارد.

وی شستشوی 139 باب مخازن ذخیره زمینی و هوایی و 519 کیلومتر شبکه توزیع و خطوط انتقال را از دیگر اقدامات این شرکت در راستای ارتقای کیفیت آب شرب عنوان نمود.

وی ضمن تاکید بر این مطلب که زیرساخت هایی برای سنجش کیفیت آب شرب در آزمایشگاه های این شرکت وجود دارد اضافه کرد : حفظ و سلامت و کیفیت آب شرب برای ما لازم الاجرا بوده و در این راستا شرکت آبفار استان تمام تلاش خود را در جهت تولید آب با کیفیت و مطلوب به کار می گیرد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان یک شرکت می باشد

   نظرات