برگزاری جلسه کارگروه تخصصی رفع موانع مساکن مهرآذربایجان غربی

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی ، اولین کارگروه تخصصی هماهنگی و بررسی موانع و مشکلات تعاونی های مسکن مهر با حضور  مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی  و اعضا کارگروه برگزار شد  .

در این جلسه  مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با بیان اینکه دغدغه فعلی و اصلی ما حل مشکلات مردم در حوزه مسکن مهر است، گفت: روند اجرایی تکمیل مسکن مهر استان در حد قابل قبولی پیش می رود، اما با این حال باید از تمام ظرفیت های خود در راستای سرعت بخشی  و  تسریع در اتمام پروژه های مسکن مهر تا پایان سالجاری استفاده کنیم .

موضوع مسائل و مشکلات پیشروي پروژه هاي مسکن مهر بالای 90 درصد پیشرفت فیزیکی گلشهر ارومیه ، تشکیل نشست مشترک اداره کل راه و شهرسازی با  ثبت و اسناد  استان درارتباط با ترفیع نمودن مشکلات و مدت زمان پاسخگویی به استعلامات و بازدید میدانی از پروژه های مسکن مهر استان از جمله  موضوعاتی بودند که در این کارگروه مورد بحث و بررسی قرار گرفتند .

همچنین در این جلسه مسائل و مشکلات  پروژه های آذربام ، کارگران صنوف، رهگشا ، فراخ دارای 94 درصد پیشرفت فیزیکی گلشهر ارومیه  مطرح شد .

در این جلسه مقرر شد کارگروه تخصصی رفع موانع مساکن مهر استان  روزهای شنبه وسه شنبه هر هفته  در اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی  برگزار شود .

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی

    اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات