رفع تصرف و لایروبی 550 مترمربع از تصرفات بستر رودخانه کمرد در حوزه...

مدیر امور آب تهران بزرگ از عملیات رفع تصرف و لایروبی 550 مترمربع از بستر رودخانه کمرد در روستای کمرد شهرستان پردیس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "علیرضا نیکنام" با اعلام این خبر افزود: با تلاش کارشناسان فنی و حقوقی و اکیپ گشت و بازرسی منابع آب های سطحی امور منابع آب تهران بزرگ پس از انجام کارشناسی های لازم با اخذ دستور قضایی موضوع تبصره 4 ذیل ماده 2 قانون توزیع عادلانه آب از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس و با پشتیبانی یگان های انتظامی، مساحتی به میزان "550" مترمربع از بستر رودخانه کمرد در روستای کمرد  از توابع شهرستان پردیس رفع تصرف شد.

وی افزود: با توجه به اینکه متصرف با انجام خاکریزی و تسطیح در بستر رودخانه اقدام به توسعه تصرفات خود کرده بود، لذا امور آب با انجام عملیات رفع تصرف شامل خاکبرداری با حجم 1000 مترمکعب تصرفات مطروحه را از ید متصرفین و افراد سودجو خارج کرد.

مدیر امور آب تهران بزرگ تصریح کرد: افرادی که در نزدیکی حریم و بستر رودخانه ها معامله ملکی انجام می دهند حتما پیش از انجام معامله استعلام لازم را از امور آب تهران بزرگ اخذ نمایند تا در آینده دچار ضرر و زیان نشوند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: این امور در جایگاه  حاکمیتی خود با هرگونه تخلف و تصرف مطابق با قانون و بدون هیچ گونه اغماضی برخورد لازم را بعمل خواهد آورد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات