دوره آموزشی تشریح اهداف « قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی» برگزار می شود

دوره آموزشی تشریح اهداف « قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی» برگزار می شود


این دوره آموزشی با همکاری معاونت امور صنایع وزارت صمت و انجمن شرکت های مهندسی و پیمانکاری نفت، گاز و پتروشیمی 23 مهرماه 1398برگزار می شود .

براساس این گزارش؛ در این دوره مهندس کیومرث فروتنی مشاور معاونت امور صنایع و مسئول پیگیری اجرای قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور ضمن تشریح اهداف قانون یاد شده پاسخگوی سوالات و دغدغه های حاضران در این زمینه خواهد بود . در این دوره آموزشی 3 ساعته ضمن اشاره به روند اصلاح، تصویب و ابلاغ «قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی» به تشریح اهداف و چگونگی فعالیت سامانه توانمندیها و اعلام نیازهای ایران ( www.tavaniran.ir ) ، نقش پیمانکاران داخلی و تعمیق ساخت داخل در کشور، نحوه مشارکت پیمانکاران ایرانی – خارجی در قانون حداکثر... ، وظایف هیات نظارت در قانون حداکثر... و انواع ابزارهای تضمین و نحوه پوشش های بیمه ای در قانون حداکثر... پرداخته می شود .

در این گزارش آمده است؛ علاقه مندان برای شرکت در این دوره می توانند؛ معرفی نامه خود را تا پایان وقت اداری 1398/07/22 به شماره فکس 88824669 و یا آدرس ایمیل (courses.apec@gmail.com) ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 2-88318701 تماس بگیرند .

.این دوره در خیابان شهید بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه میرزا حسینی، اتاق تهران، پلاک 18 طبقه اول سالن کارآفرینان برگزار می شود

لینک اصل خبر در سایت انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران (ستصا)

    منبع خبر

    انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران (ستصا)

    انجمن سازندگان تجهیزات صنعتی ایران (ستصا) یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات