مهندس عبدالله زاده رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرنداز آغاز طرح زیبا سازی بوستانهای شهر خبر داد .

مهندس عبدالله زاده رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرنداز آغاز طرح زیبا سازی بوستانهای شهر خبر داد .

مهندس عبدالله زاده رئیس سازمان سیما ،منظر و فضای سبز شهرداری زرند با اعلام اینکه افزایش امکانات رفاهی و خدماتی در پارک ها و بوستان های شهری از مهمترین اهداف و برنامه های این سازمان می باشد گفت: این سازمان در حال فراهم کردن شرایط مساعدی برای حفظ ،توسعه و نگهداری از فضاهای سبز شهر زرند می باشد .

رئیس سازمان سیما,منظر و فضای سبز شهرداری زرند تصریح کرد:سعی داریم در یک دوره چند ماه تمامی بوستانهای شهر را از لحاظ ایمن سازی ،رنگ آمیزی ،گل کاری و نصب وسائل بازی به شرایط استاندارد برسانیم.

مهندس احمد عبدالله زاده با اشاره به اینکه پارک ها و فضاهای سبز ،موجب بهبود وضعیت زیست محیطی شهرها می شود افزود:ایجاد شرایط مناسب برای بوستانها می تواند زمینه مناسبی را برای گذراندن اوقات فراغت شهروندان فراهم آورد .

وی گفت: بوستان لاله واقع در خیابان مطهری ظرف چند روز آینده بهسازی و زیبا سازی خواهد شد که در این خصوص می توان به نصب وسائل بازی جدید،کاشت گل و درخچه زینتی ،رنگ آمیزی جداول ،نصب آبسردکن و آبخوری ،هرس فرم درختان و فضای سبز و... اشاره کرد.

وی هزینه اجرای این طرح در بوستان لاله را بالغ بر 150میلیون ریال عنوان کرد و گفت:با پایان عملیات در یک بوستان فعالیت عمرانی بوستان بعدی اغاز خواهد شد .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات