جلسه تودیع و معارفه معاون شهرسازی و معماری منطقه دو شهرداری رشت

جلسه تودیع و معارفه معاون شهرسازی و معماری منطقه دو شهرداری رشت

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری رشت ، جلسه تودیع و معارفه معاون شهرسازی و معماری این منطقه با حضور مهندس کامران راد مدیر منطقه ،دکتر ویسی معاون شهرسازی و معماری شهرداری، حسین احمدی مدیر سرمایه انسانی شهرداری رشت و تنی چند از معاونین و مدیران منطقه برگزار شد.

در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات و تلاشهای شایسته ی مهندس مهیار برنجی در طول دوران تصدی خود در این منطقه، مهندس هومن روائی معاون جدید شهرسازی و معماری منطقه ی دو معرفی و ابلاغ ایشان در این مراسم ارائه گردید.

در این جلسه علیرضا کامران راد خدمت صادقانه را یکی از مهم‌ترین اصول کاری بیان کرد و افزود : آنچه حائز اهمیت است تکریم ارباب رجوع و صحت عملکرد در ارائه خدمات مطلوب می باشد و برای مراجعان منطقه باید تکریم واقعی وجود داشته باشد و خدماتی که به آنها ارائه می شود به بهترین شکل باشد .

وی در ادامه بیان داشت: شهرسازی نقش مهمی در کسب درآمد و تحقق برنامه های شهرداری دارد و امیدواریم این معاونت در کوتاه مدت و بلند مدت پیامدهای مثبت و ارزشمندی داشته باشد .

وی تصریح کرد: مدیران و کارکنان معاونت شهرسازی و معماری پتانسیل‌های خوبی دارند و از تمام ظرفیت های آنان با اتحاد و همدلی برای تحقق اهداف توسعه شهر استفاده خواهد شد. اگر شهرداری را یک بنگاه اقتصادی فرض کنیم و این بنگاه را بعنوان یک لوکوموتیو اقتصادی ببینیم محرک و گرداننده این لوکوموتیو حوزه فنی و شهرسازی می باشد. حوزه شهرسازی می تواند با درست کار کردن و رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای کدهای درآمدی شهرداری را پویا و فعال کند ، همچنین با عدم کارایی می تواند موجب رکود و شکست اقتصادی این موسسه غیر انتفاعی گردد. واضح و مبرهن است که سرمایه های انسانی می توانند برای شهرداری مهم و موثر تلقی شوند و بدین سبب است که بنده به عنوان مدیر منطقه بر روی عملکرد این حوزه بسیار حساس هستم و اعتقاد دارم که مردم در برخورد اول با شهرداری می توانند از طریق حوزه فنی و شهرسازی یا با این دستگاه آشتی مجدد کنند و یا با دیدن اولین برخورد کاملاً نگاه منفی داشته باشند.

وی ادامه داد: نگاه بنده به حوزه شهرسازی یک نگاه ویژه و حرفه ای بوده و باید همکاران من در این حوزه به واسطه این شغل به خود ببالند و همچنین بدانند که با عملکرد مثبت خود می توانند تاثیر شگرفی در روند پیشروی شهرداری بسوی اهداف متعالی خود داشته باشند.

وی در پایان از خدمات مطلوب و ارزشمند مهیار برنجی معاون سابق شهرسازی و معماری منطقه تقدیر و تشکر کرد و برای هومن روائی به عنوان سرپرست جدید این معاونت آرزوی موفقیت و سربلندی کرد .

در ادامه جلسه دکتر ویسی معاون شهرسازی و معماری شهرداری با اشاره به اینکه معاونت شهرسازی نقطه اتصال بین شهروندان و شهرداری است تصریح کرد: با توجه به ارتباط مستقیم این واحد با شهروندان، احترام و تکریم ارباب رجوع در آن بسیار حائز اهمیت می باشد و ما می بایست کاهش زمان پروسه پاسخ به ارباب رجوع را در برنامه کار خود قرار دهیم. وی بر تسریع در انجام امور و تحرک بدنه شهرداری تاکید کرد.

در پایان حسین احمدی مدیر سرمایه انسانی شهرداری رشت ضمن تقدیر از زحمات معاون سابق این معاونت گفت: با توجه به سوابق و تجربه ارزشمند سرپرست جدید قطعا ً اقدامات اساسی و کارهای جدیدی در این معاونت صورت خواهد گرفت .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات