دیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان با معاون هماهنگی...

دیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان با معاون هماهنگی...

مدیرعامل توزیع نیروی برق گلستان با معاون هماهنگی و پیگیری امور استانهای دفتر رییس جمهوری در محل ریاست جمهوری دیدار و گفت و گو نمود.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ؛ علی اکبر نصیری گفت : پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری و هیئت همراه به گلستان در حوزه برق می بایست صورت گیرد تا بخشی از مشکلات مردم در استان رفع گردد.
وی افزود :خوشبختانه برق گلستان سهم چشمگیری در مصوبات این سفر در برداشته که با تخصیص آن ،بخش اعظم از مشکلات استان در حوزه زیرساخت های توزیع برق رفع خواهد شد.
نصیری در ادامه گذری هم بر وقوع سیل در ابتدای سال به استان زد و گفت : سیل ابتدای سال بیش از ۳۰ میلیارد تومان به شبکه های توزیع برق استان خسارت وارد نمود که می بایست به ان توجه ویزه شود.
در ادامه علی اصغر احمدی معاون هماهنگی و پیگیری امور استانهای دفتر رئیس جمهوری گفت : در صدد آن هستیم که اعتبارات تصویب شده بصورت کامل به تخصیص پیدا کند چرا که برخی از مشکل مردم‌گلستان در حوزه انرژی برق مرتفع گردد.
وی در ادامه افزود : این معاونت مساعدتهای ویژه در بحث اعتبارات بخش انرژی برق در گلستان انجام داده که انشاله بزودی محقق میگردد.

دیدار مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گلستان با معاون هماهنگی و پیگیری امور استانهای دفتر رییس جمهوری

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

  شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان

  شرکت توزیع نیروی برق استان گلستان یک شرکت در شهر گرگان می باشد

   نظرات