شركت توزیع نیروی برق مازندران موفق به اخذ گواهینامه HSE شد

شركت توزیع نیروی برق مازندران موفق به اخذ گواهینامه HSE شد

شرکت توزیع نیروی برق مازندران موفق به اخذ گواهینامه HSE شد

تعهد و التزام مدیریت مهمترین نقطه قوت در ممیزی شرکت توزیع نیروی برق مازندران

دکتر قریشی سرممیز خارجی سیستم مدیریت کیفیت که به منظور بررسی از نظامهای مدیریتی شرکت توزیع نیروی برق مازندران از بخش های مختلف این شرکت در ستاد و امورهای توزیع برق شمال بابل به مازندران سفر کرده بود پس از بررسی همه جانبه از سیستم مدیریت کیفیت در ایمنی ، بهداشت و محیط زیست در جمع معاونین  و مدیران این شرکت گفت : تعهد و التزام مدیریت مهمترین نقطه قوت در ممیزی شرکت توزیع نیروی برق مازندران است .

وی نظم بخشی در سیستم مدیریت کیفیت سازمان ها را بسیار موثر و مفید دانست و افزود : در شرکت توزیع نیروی برق مازندران روی سیستم های مدیریتی کارهای خوبی صورت گرفته و موفق عمل کرده و توانسته ضمن شناسایی فرصت های بهبود ، آنها را در جهت بهبود فرآیند ... که روند کار را آسان نموده است .

قریشی تمرکز ممیزان را بیشتر روی موضوعات طرح ریزی و تعریف عنوان کرد و گفت : طرح ریزی و تعریف در هر سه مقوله بهداشت ، ایمنی و محیط زیست مثبت بوده و جمع بندی کلی از ممیزی یک جمع بندی بسیار خوبی است .

سر ممیز خارجی شرکت توزیع نیروی برق مازندران با تقدیر از مهندس غفاری مدیریت شرکت و مهندس قاسمی مدیر امور توزیع نیروی برق شمال بابل و مدیر و کارشناسان دفتر ایمنی و تمام معاونین و مدیران ستاد و امورهای توزیع جهت اخذ گواهینامه HSE ، خاطرنشان کرد : که ما در یافته ها به نتایج خوبی رسیدیم و روز بزرگی برای ممیزان بود  و حضور در این مجموعه و در جمع معاونین ، مدیران و کارشناسان بسیار ارزشمند بوده است .

وی از زحمات مدیریت و مجموعه  زحمت کش این شرکت در پیشبرد اهداف و برنامه های صنعت برق قدردانی کرد .

وی یادآور شد : روال ممیزی روال مبتنی بر نمونه برداری و به صورت تصادفی و اتفاقی بود و این سنجش و ارزیابی می تواند در موفقیت بیش از پیش سازمان موثر و مفید باشد .

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران نیز در این نشست ضمن تقدیر از زحمات و تلاش های تیم ممیزی ، تلاش و همکاری مدیران و کارکنان شرکت در انجام فرآیند ممیزی ، بر ضرورت اهتمام به مقوله بهبود مستمر سازمان و تقویت آن تاکید کرد .

مهندس غفاری هدف از ممیزی را افزایش بهره وری ، ارزش افزوده و سنجش همدلی ها و همراهی مجموعه شرکت دانست .

وی خواستار ادامه روند بهبود مستمر شرکت با همت و جدیت کارکنان در سال جاری و سال های آتی شد .

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران

  شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران

  شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران یک شرکت در شهر ساری می باشد

   نظرات