تخریب و آزاد‌سازی ملک در خیابان شهید بهشتی

تخریب و آزاد‌سازی ملک در خیابان شهید بهشتی

احمد شاه بالایی با بیان اینکه ملکی در خیابان شهید بهشتی کوچه تقدیسی آزادسازی شد، بیان کرد: هزینه آزادسازی این ملک بالغ بر 430 میلیون ریال بوده که از محل اعتبارات شهرداری منطقه دو تامین شده است.

وی هدف از این آزادسازی را سهولت در تردد و رفع گره‌های ترافیکی خیابان شهید بهشتی و خیابان شریعتی ذکر کرد و گفت: متراژ تخریب و آزادسازی و میزان در طرح تعریض شبکه به متراژ 29 متر مربع از عرصه یک باب ساختمان مسکونی واقع در کوچه تقدیسی است.

مدیر منطقه دو شهرداری کاشان تأکید کرد: آزاد سازی ملک مذکور بنابر پیشنهاد معتمدین محلی و سرمایه های اجتماعی ناحیه 3 و به همت حوزه املاک شهرداری منطقه دو صورت گرفته است.

شاه‌بالایی در ادامه آزادسازی و تعریض خیابان‌ها را بدون همیاری شهروندان امری دشوار خواند و خواستار همیاری و مشارکت هرچه بیشتر شهروندان در بازگشایی و آزادسازی معابر و تسریع در روند پروژه‌ها شد.

وی با اشاره به آزادسازی های صورت گرفته در سال 98 گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 40 هزار مترمربع آزادسازی در مکان‌های مهم منطقه دو صورت گرفته که می‌توان به معابری مانند خیابان امیرکبیر، سه راه مدرس، خیابان 22بهمن(کوچه دادرس)، کوچه شهید تواضعی(چهل جریب دیوار مدرسه پیوندی)، خیابان شهید رجایی (کوچه قدمگاه)، خیابان شهید بهشتی( کوچه تقدیسی )، بلوار خاندایی(قبل از شرکت گاز)، خیابان مدرس (کوچه شهید مصطفی خمینی)، شبکه 52 متری جدیدالاحداث حدفاصل میدان شهدای نوش‌آباد تا بلوار شهید علی تبار، انتهای کوچه شفایی(تقاطع بلندیان) و زیدی اشاره کرد.

شایان ذکر است در نیمه نخست سال جاری، منطقه دو شهرداری کاشان با تعداد 135 توافق و با ارزشی بالغ بر 78 میلیارد ریال دارای بیشترین میزان پلاک آزادسازی بوده است.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات