پیام تسلیت مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه به مناسبت فرارسیدن...

به گزارش روابط عمومی: بهرام درویشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه طی پیامی اربعین حسینی را به کلیه همکاران تسلیت عرض نمودند. متن پیام به شرح زیر است :

اینجانب فرارسیدن اربعین حسینی را به همه شیعیان وآزادگان عالم علی الخصوص شما همکاران عزیز تسلیت عرض می نمایم .

اربعین حسینی در کربلا به عنوان بزرگترین تجمع بشریت در کره زمین شناخته شده است. عاشقان و دلباختگان سیدالشهدا  امام حسین (ع) در اربعین خود را به ضریح و بارگاه مطهر آن امام شهید می رسانند. میلیونها نفر با پای پیاده از مکانهای بسیار دور، مسافت ده ها و صدها کیلومتر را طی می کنند و خود را در اربعین به کربلا می رسانند. در هیچ تاریخی از ابتدای خلقت کره زمین تاکنون چنین تجمعی از انسانها پدید نیامده است و آنچه که ما اکنون هر سال در کربلا شاهد آن هستیم یک معجزه ی بزرگ الهی بشمار می آید .

از همین روست که زیارت حرم مطهر امام حسین علیه السلام و یاران باوفای او، چند سالی است که بسیار بیش از قبل مورد توجه قرار گرفته است. تا جایی که زن و مرد و پیر و جوان، از هر کوی و دیاری پای در راه کربلا و سرزمین نینوا می‌گذارند. پیاده‌روی اربعین، نمادی از وحدت امت اسلامی و عشق و ارادت خالصانه به امام شهیدان است .

فرارسیدن چهلمین روز شهادت سومین اختر آسمان امامت و ولایت، سالار شهیدان ابا عبدا... الحسین (ع)  و یاران باوفایش را به دوستاران آن امام فرزانه بویژه همکاران صنعت آب وبرق تسلیت عرض می نمایم. التماس دعا

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات