جلسه مشترک امور منابع آب ابهر با مسئولین و نمایندگان کشاورزان این...

جلسه مشترک با بخشداری محترم و روسای جهاد کشاورزی،آب فاضلاب شهری، روستایی، امور منابع آب ابهر، دهیاران، و کشاورزان در خصوص تأمین آب اراضی پایاب سد کینه ورس و مشکلات ناشی از اجرای شبکه آبیاری روستاهای کینه ورس، اسپاس، فنوش آباد و دیگر روستاهای این منطقه در در محل سالن اجتماعات بخشداری برگزار گردید.

در این نشست، نجفی، بخشدار محترم بخش مرکزی ابهر ضمن گرامیداشت انتصاب مهندس سید حسن ابراهیمی به سمت مدیریت جدید امور منابع آب ابهر از طرف بخشداری ابهر و سایر ادارات، به وی خوش آمد گویی گفت و آرزوی توفیق در خدمت به کشاورزان این منطقه نمود.

در ادامه، ابراهیمی به کمبود منابع آب منطقه و چالشهای احتمالی در آینده در خصوص کم آبی مطالبی عنوان داشت.

همچنین،مهندس صرفی کارشناس ناظر طرحهای شرکت آب منطقه ای زنجان با تشریح وضعیت منابع آب استان و شهرستان و اینکه مصرف آب در کشور بیشتر از نرم جهانی است، افزود: همه ادارات وسازمانهای دولتی و غیر دولتی می بایست از هدر رفت آب جلوگیری کنند.

وی ادامه داد: در خصوص درخواست کشاورزان منطقه مبنی بر تأمین آب اراضی و باغات از آب سد کینه ورس مسائلی عنوان شده که بایستی به شور و همفکری لازم گذاشته شود.

در این جلسه، مقرر شد، در معیّت بخشدار و اعضای جلسه بازدید میدانی از پروژه خط انتقال آب سد کینه ورس توسط پیمانکار( شرکت آبفن و شرکت زنگان پرشیا) به روستاهای تابعه صورت گیرد و مشکلات کشاورزان نیز مورد بررسی قرار گیرد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای زنجان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای زنجان

    شركت آب منطقه‌ای زنجان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات