مدیر جدید امور توزیع نیروی برق محمودآباد معرفی شد


مهندس کیوان فرح زاد در این مراسم اظهار داشت:مهم ترین وظیفه ما به عنوان یک دستگاه خدمت رسان، جلب رضایت مردم است.

وی مهم ترین نکات در زمینه خدمت رسانی به مردم را شامل مواردی همچون: برنامه محور بودن، صیانت از منابع انسانی، بهره گیری بهینه از امکانات، جلوگیری از هدر رفت انرژی، توجه به شاخص های تعیین شده صنعت برق و... برشمرد.

فرح زاد ادامه داد: همراه و همگام کردن مردم در اجرای فرایند قبض سبز و عدم صدور قبض کاغذی برق اقدامی ارزنده در صیانت از محیط زیست و اجرای اهداف وزارت نیرو وشرکت توانیر در این زمینه است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران در تکمیل سخنان خود گفت: انجام فعالیتهای چشمگیر در زمینه ارائه برق پایدار و ارائه خدمات مطلوب به مردم شهید پرور این شهرستان حاصل حمایت های مسئولین این شهرستان بوده که از همراه ی آنها بسیار سپاسگزاریم.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه شهرستان سرخرود نیز در سخنانی اظهار داشت: خدمتگزاری به مردم باید در عمل، رفتار و کردار مدیر نهادینه شده باشد و طرز رفتار بیانگر نوع برخورد شما با مردم است و با روی گشاده با مردم برخورد داشتن گره از بسیاری از مشکلات را می گشاید .

وی ادامه داد: در زمینه عدم استفاده از برق غیر مجاز باید فرهنگ سازی بیشتری انجام شود و مردم باید در این زمینه دقت لازم را داشته باشند.

امام جمعه شهرستان سرخرود در پایان صحبت های خود اظهار داشت: ان شالله همه ما خدمتگزار مردم باشیم و به آنچه در این زمینه اعتقاد داریم عمل کنیم.

در ادامه محمدی معاون فرماندار شهرستان محمودآباد نیز گفت: عدم مراجعه مردم به فرمانداری برای پیگیری کارهای خود در سایر ادارات شهرستان نشان دهنده عملکرد آن اداره در خدمت گزاری به مردم است که خوشبختانه پرسنل کیفی و متعهد امور برق محمودآباد و سرخرود از ادارات پیشرو در زمینه خدمت رسانی به مردم هستند .

همچنین این اداره در زمینه مبارزه با سرقت تجهیزات برق نیز همکاری بسار خوبی با نیروی انتظامی و دستگاه های دست اندرکار دارند.

وی افزود: باید حضور موثر و مفید یک مدیر در شهرستان به خوبی احساس شود و با مردم باید به زبانی لین با مردم سخن بگویندو با مردمی که همیشه همراه و همگام با نظام جمهوری اسلامی بوده اند با قدردانی و قدر شناسی برخورد کنند.

در پایان ابوذر موجرلو مدیر جدید امور توزیع نیروی برق محمودآباد برنامه های کاری پیش روی را اعلام کرد که از اهم آن می توان به جلب رضایت مشترکین، کاهش زمان خاموشی، کاهش زمان نصب کنتور، رفع مشکلات ضعف ولتاژ و پایداری شبکه اشاره کرد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران (غرب)

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران (غرب)

  شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران (غرب)

  شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران (غرب) یک شرکت در شهر نوشهر می باشد

   نظرات