آماده همکاری با سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران هستیم

آماده همکاری با سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران هستیم

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، عباس رجبی شهردار مرکز استان با جواد طالبی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های مازندران دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار که در عمارت شهرداری ساری برگزار شد، رجبی با اشاره به آمادگی هرچه بیشتر و بهتر جهت همکاری میان شهرداری مرکز استان با سازمان همیاری شهرداری های مازندران، اظهار داشت: استمرار این تعاملات و مشارکت های سازمانی در فعالیت های اجرایی، خدمات مطلوب تری را برای شهروندان در پی دارد.

وی تجارب و سوابق طالبی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان را در حوزه مدیریت شهری مورد توجه قرار داد و افزود: آشنایی و شناخت طالبی از بسترها و ظرفیت های شهرداری ساری در زمینه درآمدهای پایدار می تواند نقش موثری جهت افزایش همکاری های فی مابین داشته باشد.

در ادامه این دیدار، طالبی مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان نیز ضمن تاکید بر افزایش همکاری های دوسویه گفت: کمک به افزايش توان شهرداري‌ها در رسیدن به درآمد پایدار از طريق ايجاد بستر مناسب تولیدی، خدماتی و اقتصادی ذیل سازمان های تابعه آن ها در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: بحمدالله شهردار ساری از مدیران با تجربه و از بدنه شهرداری است و آشنا بودن ایشان با دردها و مشکلات شهر، شهروندان و شهرداری می تواند تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیرهای موثری برای رفاه حال شهروندان و توسعه ساری را در پی داشته باشد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات