بازدید مدیران برنامه ریزی،...

سرپرست، معاون و کارشناسان اداره برنامه ریزی، تحقیق و پژوهش سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد با حضور در یزد از کارخانه کمپوست، سایت پردازش تفکیک پسماند، باسکول شهرداری و محل دفن پسماندهای عادی و عفونی شهرداری یزد بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد - سرپرست، معاون و کارشناسان اداره برنامه ریزی، تحقیق و پژوهش سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد از کارخانه کمپوست، سایت پردازش تفکیک پسماند، باسکول شهرداری و محل دفن پسماندهای عادی و عفونی شهر یزد با هدف ارزیابی و پیش بینی نرخ تولید و انتشار بیوگاز از محل دفن، جهت طراحی و بهره برداری موفق گازهای تولیدی به عنوان منابع انرژی بازدید نمودند.

در این بازدید حسین صالحیان معاون خدمات شهری شهرداری یزد با اشاره به اهمیت آموزش، گفت: باتوجه به حساسیت موضوع آموزش در زمینه مدیریت پسماند و همچنین نظربه اینکه سازمان مدیریت پسماند مشهد پتانسیل های خوبی برای آموزش صحیح مدیریت پسماند دارا می باشد، می توان از تجارب ارزنده کارشناسان در این خصوص بهره مند شده و این مجموعه را به اهداف اصلی خود برساند.

کارشناسان سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد نیز ضمن معرفی و ارائه گزارشی در زمینه طرح جامع مدیریت پسماند شهر مشهد، آمادگی خود را در جهت همکاری با سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد و انتقال تجارب خود اعلام نمودند.

گازهای تولیدی درمحل های دفن، پس از استحصال و تصفیه می تواند به طور مستقیم برای تأمین انرژی موردنیاز در صنعت نظیر روشنایی، تأمین انرژی مورد نیاز توربین های گازی و موتورهای تولید برق و حتی در راه اندازی واحدهای تولید مورد استفاده قرار گیرد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات