شهریارنیوز رسانه منتقد باشد

شهریارنیوز رسانه منتقد باشد

محمدحسین حسن‌زاده با حضور در غرفه پایگاه خبری «شهریار» در دهمین نمایشگاه مطبوعات آذربایجان شرقی اظهار داشت: «شهریار» یکی از رسانه‌های پر مخاطب و پر طرفدار تبریز است چرا که مردم نسبت به اتفاقاتی که در شهر رخ می‌دهد حساسیت داشته و به طور جدی دنبال می‌کنند.

او از این پایگاه خبری به عنوان منبعی موثق و نزدیکترین منبع برای شهروندان در حوزه مدیریت شهری نام برده و افزود: همچنین «شهریار» می‌تواند مرجعی برای رسانه‌های دیگر نسبت به رویدادهای شهری بوده و  در آینده یکی از رسانه‌هایی باشد که نه تنها مسائل شهری بلکه تمامی مسائل موجود را پیگیری کند.

حسن‌زاده یادآور شد: در این بین تنها در خصوص خواسته‌های مخاطبان و سلیقه آنها فاصله ای بین مخاطب و رسانه شهریار وجود دارد که پیشنهاد دارم در کنار موضوع مدیریت شهری به عنوان یک رسانه همه جانبه از ظرفیت های این پایگاه خبری استفاده شود.

مدیرکل سلامت و امور اجتماعی شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: مزیتی که می تواند برای یک رسانه مهم باشد رسالت رسانه ای بودن فارغ از حواشی و تبلیغات یک مجموعه رسمی است که در این حالت هم برای مجموعه شهرداری تبریز و هم خود رسانه می تواند مفید باشد.

او در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برپایی جشنواره «شهر و رسانه» تصریح کرد:  شهریار را به عنوان بخشی از شهرداری نگاه نمی کنم بلکه این مجموعه به عنوان رسانه ای است که اصلی ترین مخاطبان آن شهروندان تبریزی و پیگیر مسائل شهری هستند.

حسن زاده ادامه داد: هر اقدامی که بتواند این روابط را نزدیک تر ساخته و اطمینان طرفین را برای یکدیگر فراهم سازد، قابل تقدیر است. این جشنواره هم با محوریت شهروندی می تواند برای ارتباط دو سویه بین مخاطب و مجموعه مدیریت شهری موثر باشد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات