جسارت در ریسک مهندسی، پروژه مترو را فعال تر کرده است

جسارت در ریسک مهندسی، پروژه مترو را فعال تر کرده است

به گزارش شهریار، محمدحسین اسحقی در بازدید از عملیات عمرانی فاز سه خط یک مترو تبریز، اظهار کرد: فرایند کارهای این فاز از پروژه مترو را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دادیم. تیم حاضر با جسارت و قبول ریسک های احتمالی هر لحظه از بازنگری در اقدامات نترسیده است و این ریسک پذیری پیشرفت کمی و کیفی عملیات را در پی داشته است.
او ادامه داد: ریسک مهندسی در پروژه مترو تبریز تاثیر مهمی در کاهش هزینه ها داشته است و میلیاردها تومان صرفه جویی از این محل صورت گرفته است، به طوری که با روش های ابداعی کار را پیش برده و در نتیجه کار را زیباتر کرده و جسارت در ریسک مهندسی، پروژه مترو را فعال تر کرده است.
معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز با اشاره به ضرورت استفاده از تجربیات تمامی متخصصان این حوزه، گفت: تمامی پروژه ها با مبالغ کم و یا زیاد به اتمام می رسد اما تجربه و اندوخته ای که حاصل این اقدامات است، باید در دیگر پروژه ها به کار گرفته شود.

او افزود: امروز ما برای هزینه هایمان نیازمند مهندسی ارزش مجدد هستیم تا از تجربیات مهندسان و بهره برداران سابق استفاده کنیم.
اسحقی ضمن تقدیر از زحمات مدیرعامل سازمان قطار شهری و پرسنل این مجموعه، یادآور شد: شجاعت، جسارت و همت شخص مهندس مولوی در پیشبرد این پروژه غیرقابل انکار است و از تمامی زحمتکشان این پروژه و حمایت های استاندار، شهردار و شهرداران مناطق و تمامی سازمان های درگیر در پروژه تشکر می کنیم.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات