بیش از70 درصد از برنامه های عمرانی شهرداری ارومیه تحقق یافته است/ توزیع 104هزار تن آسفالت در سال جاری

بیش از70 درصد از برنامه های عمرانی شهرداری ارومیه تحقق یافته است/ توزیع 104هزار تن آسفالت در سال جاری

قائم مقام شهردار ارومیه گفت:  از ابتدای سال جاری در راستای تحقق بودجه  بیش از70 درصد  از برنامه های اجرایی شهرداری ارومیه  تحقق یافته است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ غلامرضا عدل دوست در برنانه زنده رادیویی شهریمیز با بیان اینکه بودجه سال 98 شهرداری ارومیه  به میزان 1270 میلیارد تومان تصویب شد، اظهار کرد:  پیام  اصلی بودجه امسال نیز ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان با رویکرد مشارکت شهروندان  بود که برای تحقق این پیام نیز مدیریت شهری یک سری برنامه ها را در دستور کار قرار داد.

وی با اشاره به ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان با رویکرد مشارکت شهروندان و مسئولیت پذیری مسئولان شهری  افزود:  تمام برنامه های اجرایی جهت توسعه و آبادانی درشهر فقط با مشارکت شهروندان تحقق می پذیرد .

قائم مقام شهردار ارومیه با اشاره به تحقق برنامه های سال جاری با تصویب بودجه، گفت:  از ابتدای سال جاری در راستای بودجه بیش از70 درصد  از برنامه های اجرایی در شهر را تحقق یافته است.

وی با بیان اینکه  اولویت اصلی بودجه سال 98 آسفالت رویه هسته مرکزی شهر و بافت فرسوده و به حداقل رسان آسفالت معابر خاکی بود، عنوان کرد:  بر این اساس از ابتدای سال جاری در سطح مناطق 5 گانه شهر ارومیه، 104 هزار تن آسفالت  در مساحت  680  هزار متر مربع  با هزینه کرد 70 میلیارد تومان توزیع شده است.

قائم مقام شهردار ارومیه اظهار کرد: آسفالت معابر با اولویت معابر خاکی تا پایان آبان تدوام خواهد داشت و شن ریزی و زیر سازی در معابر خاکی نیز انجام می شود و درصورت  مساعد شدن هوا  نیز ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به پروژه های نیمه تمام شهر ارومیه، بیان کرد:  پروژه شهربازی چی چست، تقاطغ غیر هم سطح آذربایجان، کمربندی دوم ارومیه و پارک سلامت از جمله پروژه های عمرانی نیمه تمام  در سال جاری بود که بر تسریع در روند عملیات اجرای آن تاکید شد.

عدل دوست با بیان اینکه هفته اول آذرماه همزمان با هفته بسیج فاز دوم پروژه یعنی پل B 3    به بهره برداری می رسد ، اظهار کرد:  پل B 3 ، باند رفت بلوار والفجر –جاده مهاباد به طول یک کیلومتر با هزینه کرد 45 میلیارد تومان در آستانه بهره برداری است.

وی عنوان کرد: پروژه شهربازی بزرگ چی چست هم دراولویت اتمام پروژه های نیمه تمام   با هزینه کرد 40 میلیارد تومان  طی مهر ماه امسال افتتاح شد.

قائم مقام شهردار ارومیه اظهار کرد: همچنین تا پایان سال جاری پارک سلامت به مساحت 2 هکتار و با صرف اعتباری به میزان 10 میلیارد تومان افتتاح می شود.

وی با اشاره به فاز اول کمربندی دوم شهر ارومیه،  اظهار کرد:  فاز اول از تقاطع غیر هم سطح سرو تا جاده انهر با هزینه کرد 55 میلیارد تومان با بیش از 50  درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجرا است.

قائم مقام شهردار ارومیه  گفت: امسال همچنین شاهد راه اندازی 5 دستگاه پل عابر پیاده و 15 باب سرویس بهداشتی در شهر بودیم.

وی با اشاره به پیاده رو سازی معابر در سال جاری عنوان کرد: از ابتدای سال جاری 47 هزار متر مربع از معابر شهر ارومیه بتن پلاک و پیاده رو سازی شده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات