در مهر ماه سال جاری 593 خبر در شهرداری تولید و منتشر شده است

در مهر ماه سال جاری 593 خبر در شهرداری تولید و منتشر شده است

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ علیجانی گفت: این تعداد خبر، در مهر ماه سال جاری، توسط رسانه‌های شهرداری قزوین شامل پورتال، رادیو شهر، هفته‌نامه پیام شهر، کانال خبر رسانی و اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین تولید و منتشر شده است .

وی بیان کرد: در این مدت 179 خبر در پرتال شهرداری قزوین، 197 خبر در فضای مجازی، 56 خبر در هفته نامه پیام شهر و 161 خبر در رادیو شهر تولید و منتشر شده است .

علیجانی به انتشار اخبار حوزه های زیرمجموعه‌ شهرداری قزوین در پورتال اشاره و بیان کرد: در مهر ماه سال جاری، سازمان آتش نشانی با 21 خبر، منطقه یک شهرداری با 17 خبر و سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی و سازمان زیباسازی هر یک با 13 خبر، بیشترین همکاری را در انتشار اخبار داشته‌اند .

سرپرست اداره ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری خاطرنشان کرد: معاونت شهرسازی و معماری  و  سازمان فرهنگی، ورزشی، اجتماعی هر کدام  12 خبر و شهرداری منطقه سه،  سازمان پارک ها و فضای سبز و سازمان حمل و نقل و ترافیک شهری هر یک 11 خبر در این مدت منتشر کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: از بین اخبار تولید شده در شهرداری قزوین، تعداد 125 مورد در رادیو قزوین و 107 مورد در سیمای مرکز قزوین بازنشر شده است.

این مقام مسئول با تاکید بر اهمیت جایگاه رسانه در ایجاد ارتباط صحیح و مستمر بین شهروندان و مدیران شهری، از خانواده بزرگ رسانه های قزوین قدردانی کرد و یادآور شد: در این مدت، 192 خبر در خبرگزاری ها، 17  خبر در رسانه های سراسری و 35 خبر در رسانه های مکتوب محلی از شهرداری قزوین منتشر شده است.

پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات