پـایش آسـفالت در جـهت...

مدیر منطقه دو شهرداری یزد گفت: با توجه به نیاز مبرمی که برای آسفالت معابر شهر وجود دارد، با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، سعی بر این است که بیش از پیش در جهت آسفالت معابر و ارتقای کیفیت آن اقدام کنیم.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد – سید ابوالفضل کشفی گفت: از اتمام عملیات آسفالت فاز یک انتهای بلوار علامه جعفری خبر داد و خاطر نشان کرد: مدیریت شهری در اجرای آسفالت، کیفیت را فدای کمیت نخواهد کرد و با همراهی و تعامل مردم شاهد اجرای مناسب و درست اجرای آسفالت با کیفیت بالا در سطح شهر خواهیم بود.

مدیر منطقه دو شهرداری یزد با بیان اینکه آسفالت مناسب خیابان‌ها و معابر شهر یکی از خواسته‌های به حق شهروندان از شهرداری است، افزود: کمترین حقوق شهروندی، برخورداری از خدمات شهری مناسب از قبیل خیابان‌های استاندارد با ایمنی مناسب است که مسئولین در راستای تحقق این امر به صورت شبانه روز در حال تلاش هستند.

وی با تاکید بر اینکه جلب رضایت شهروندان از اهمیت ویژه‌ای برای مدیریت شهری برخوردار است، یادآور شد: اقدام در بهسازی و آسفالت معابر، رضایت شهروندان را در پی داشته باشد.

کشفی در خصوص آسفالت کوچه‌ها نیز با بیان اینکه اولویت منطقه دوشهرداری یزد، بهسازی آسفالت معابر است، گفت: البته اگر کوچه‌ها مشکلاتی داشته باشند نیز از طریق شهرداری مناطق اصلاح خواهند شد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری یزد

  منبع خبر

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد

  شهرداری یزد یک شهرداری در شهر یزد می باشد

   نظرات