انسداد ۲۸ حلقه چاه غیر مجاز در تهران بزرگ طی مهرماه سال جاری

مدیر امور منابع آب تهران بزرگ از انسداد ۲۸ حلقه چاه غیر مجاز در مهر ماه سال جاری و جلوگیری از برداشت ۵۸۶ هزار و ۴۷۶ متر مکعب آب در سفره های زیرزمینی این امور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "علیرضا نیکنام" با اعلام این مطلب اظهار کرد: با تلاش گروه گشت و بازرسی آب های سطحی این امور، ۲۸ حلقه چاه غیر مجاز در مجموع به عمق ۱۲۷۶ متر و دبی ۲۹.۶۲ لیتر بر ثانیه در حوزه عملکرد این امور مسدود شد.
وی با اشاره به اینکه در مهرماه همچنین، ۳۷ حکم قضایی اخذ، ۳۰ اخطاریه صادر، ۳۰ حلقه چاه غیرمجاز شناسایی و یک عدد دستگاه حفاری غیر مجاز توقیف شده است، تصریح کرد: طی این مدت نیز  ۴۲ حلقه چاه کشاورزی نیز مورد کنترل و بهره برداری قرار گرفت .

مدیر امور منابع آب تهران بزرگ تصریح کرد: همچنین در طی مهرماه سال جاری با اخذ حکم قضایی و همکاری نیروی انتظامی بیش از ۳۵۵۰ متر مربع از اراضی حریم و بستر رودخانه های واقع در محدوده عملکرد این امور رفع تصرف و از ید متصرفین و افراد سودجو خارج شد.

نیکنام در پایان خاطر نشان کرد: امور منابع آب تهران بزرگ بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد نمود .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات