پیام رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری بمناسبت 13 آبان

پیام رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری بمناسبت 13 آبان

پیام مشترک:

پیام رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری بمناسبت 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

علیجان شمشیربند رئیس شورای اسلامی شهر و عباس رجبی شهردار ساری در پیامی فرارسیدن 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشتند؛ به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ساری، متن پیام به این شرح است:

بسمه تعالی

تاریخ تحولات سیاسی و اجتماعی ایران همواره شاهد فراز و فرودهایی از فعالیت‌ها و اقدامات متعددی است که برخی همانند حماسه سیزدهم آبان ماه، زوایای مخفی و لایه‌های مختلفی از چهره خصمانه دشمن را آشکار نموده و از هویت واقعی استکبار رونمایی کرده است.

13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، این روز، روز میعاد دانش آموزان تاریخ ایران اسلامی با شهیدان دانش آموز از آغاز نهضت امام خمینی(ه) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش اموزانی است که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمانخواهی جان در راه عدالت نثار می کنند تا ریشه ظلم بر چیده شود. میعادی که بند بند آن جهد و جهاد و اجتهاد در عرصه  های عزت و آزادگی است.

مبارزه با استکبار، همواره به عنوان یکی از اصول اساسی نظام اسلامی، مورد توجه تئوریسین های انقلاب اسلامی ایران بوده است. یکی از مهم ترین رویدادهای پس از انقلاب در کشور ما، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام است که به مظهر استکبارستیزی تبدیل شده است.

بر اساس، ملت شریف ایران و خصوصاً شهروندان ساروی، مثل گذشته با استقامت و بهره گیری از بصیرت ذاتی خویش، در راه مبارزه با استکبار جهانی سربلند و پیروز خواهند بود.

اینجانبان، ضمن گرامیداشت این روز تاریخی، یقین داریم با همت و استقامت مردم و نیز با بهره گیری از دستورات رهبر معظم انقلاب و با شعار "استکبارستیزی سرآغاز افول آمریکا" از این گذرگاه که با بدعهدی سردمداران نظام زور و سلطه ی امریکا بوجود آمده، گذر کرده و شاهد تثبیت بیش از پیش نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهیم بود.

علیجان شمشیربند                                                       عباس رجبی

رئیس شورای اسلامی شهر ساری                                         شهردار ساری

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر ساری

    منبع خبر

    شورای شهر ساری

    شورای شهر ساری یک شورای شهر در شهر ساری می باشد

      نظرات