اهدای جوایز برگزیدگان اولین دوره مسابقات بانوان مهندس البرز

اهدای جوایز برگزیدگان اولین دوره مسابقات بانوان مهندس البرز

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز، روز شنبه ۱۱ ابان ماه ۹۸ در مراسمی در محل سالن جلسات سازمان جوایز برگزیدگان اولین دوره از مسابقات فوتبالدستی بانوان به ایشان اهدا شد.
در این مراسم که با حضور مهندس صنوبر ریاست سازمان برگزار شد در ابتدای مراسم خانم مهندس کریمی مسوول کمیته بانوان سازمان به ارایه گزارشی از برگزاری اولین دوره مسابقات بانوان سازمان پرداخت.

در ادامه ریاست سازمان ضمن تقدیر از بانوان شرکت کننده در این مسابقات و همچنین  تبریک به بانوان برنده مسابقه، بر لزوم برگزاری مسابقات ورزشی بانوان جهت ایجاد شور و نشاط در بین بانوان مهندس تاکید کرد.

مهندس علی رفیعی از اعضای هیات مدیره سازمان نیز در سخنانی علاوه بر تبریک به بانوان، آنان را به مشارکت در عرصه های مختلف حرفه ای و تقویت روحیه مطالبه گری، فراخواند.مهندس زنوززاده دیگر عضو هیات مدیره سازمان نیز نقش زنان به ویژه بانوان مهندس را در مشارکت های اجتماعی بسیار پررنگ و موثر خواند.

در پایان ضمن اهدا لوح تقدیر به برندگان مسابقه، جوایز نفیسی توسط اعضای هیات مدیره حاضر در مراسم، به ایشان اهدا گردید.قابل ذکر است در اولین دوره مسابقات فوتبال روی میز دونفره بانوان مهندس که توسط کمیته بانوان سازمان برگزار شد، نتایج ذیل بدست آمد:


تیم اول: خانم مهندس شهرزاد شیری و خانم مهندس عاطفه فلاح

تیم دوم : خانم مهندس آسیه احمدی و خانم مهندس الهام کهن خاکی

تیم سوم: خانم مهندس مینا کریمی و خانم مهندس لیلا کاشی


از خانم ها حکمت عباس زاده و مهدیخانی نیز به عنوان نفرات سوم مشترک تقدیر به عمل آمد.

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    منبع خبر

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز

    سازمان نظام مهندسی ساختمان استان البرز یک انجمن در شهر کرج می باشد

    نظرات