بیست و چهارمین پارک محله‌ای به‌زودی افتتاح می شود

بیست و چهارمین پارک محله‌ای به‌زودی افتتاح می شود

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر در حاشیه بازدید جمعی از اعضای شورای شهر تبریز از پروژه های عمرانی شهرداری تبریز با اشاره به اتمام کار عمرانی باغ رواسان به عنوان بیست و چهارمین پارک محله ای شهر تبریز در دو سال گذشته گفت: آخرین بازدید قبل از افتتاح این پارک توسط اعضای شورای شهر انجام شد و تلاش می کنیم طی هفته  های آتی این پارک افتتاح شود.

شهردار تبریز تصریح کرد: شهر تبریز بیش از هر کاربری دیگر به فضای سبز و پارک نیاز دارد. از ابعاد مختلف توسعه فضای سبز، محل مناسب برای گذران اوقات فراغت، مسائل زیست محیطی و کاهش آلودگی هوا تبریز بیش از زمان های دیگر به پارک نیازمند است.

ایرج شهین باهر احداث پارک در مناطق کم برخوردار را اقدام ارزشمند شهرداری دانست و گفت: ساخت این پارک می تواند تحولی در منطقه ایجاد کند. همچنین این پارک ها می توانند در مواقع بحران نیز مورد استفاده قرار بگیرند.

او در خصوص ضرورت بازدید اعضای شورای شهر از پروژه های عمرانی شهرداری تبریز تاکید کرد: به رغم شرایط اقتصادی نامناسب جامعه شاهد افزایش درآمد و کارهای عمرانی شهرداری تبریز هستیم. بازدید اعضای شورای شهر و انتشار اخبار بازدید اعضای شورای شهر می تواند به ایجاد امید در بین شهروندان منجر شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات