پیام رییس شورای اسلامی و شهردار ساری به مناسبت ولادت حضرت رسول(ص)، امام جعفرصادق(ع) و آغاز هفته وحدت

پیام رییس شورای اسلامی و شهردار ساری به مناسبت ولادت حضرت رسول(ص)، امام جعفرصادق(ع) و آغاز هفته وحدت

بسمه تعالی

ستاره‌ای بدرخشید و ماه مجلس شد دل رمیده ما را رفیق و مونس شد

نگار من که به مکتب نرفت و خط ننوشت              به غمزه مسئله آموز صد مدرس شد

حضرت محمد مصطفی(ص) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام عزیز ، دین رحمت، شفقت، صلح و عدالت بهره مند ساخت.

هفته وحدت فرصتی مغتنم برای نشان دادن یکپارچگی صفوف مسلمانان و معرفی چهره واقعی اسلام به‌ عنوان دین رحمت و صلح و دوستی و آرامش به جهان است.

در هفته وحدت، میثاق ها تحکیم و  پیمان ها استوار می گردد چراکه رسول خدا(ص) فرمودند: "الجَماعَةُ رَحمَةٌ و الفُرقَةُ عَذابٌ" وحدت مايه رحمت، و تفرقه موجب عذاب است.

اینجانبان فرارسیدن میلاد خجسته رسول مهربانی و عزت، مبشر آگاهی و حکمت، پرچمدار عدالت و برابری، پیام آور صلح و انسان دوستی حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص)، میلاد رییس مذهب جعفری حضرت امام جعفر صادق(ع) و آغاز هفته وحدت را به تمامی مسلمانان، بویژه شهروندان عزیز ساروی تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

امید است از الطاف بیکران این ایام مبارک که سراسر شادی، سرور، امید و ایمان است به نحو شایسته‌ای بهره‌مند شده و بتوانیم در امر خطیر خدمت رسانی به مردم، توفیق داشته باشیم. از خداوند متعال روزگاری مشحون از عزت و عظمت و موفقیت را برای همه شهروندان گرانفقدر ساروی مسئلت می‌نماییم.

علیجان شمشیربند عباس رجبی

رییس شورای اسلامی شهر ساری                               شهردار ساری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات