تمبر فناوری‌های نوین صنعت ساختمان در مشهد رونمایی می شود

تمبر فناوری‌های نوین صنعت ساختمان در مشهد رونمایی می شود

قائم مقام اداره‌کل مسکن و شهرسازی خراسان‌رضوی از رونمایی تمبر گرامیداشت فناوری‌های نوین صنعت ساختمان در مشهد خبر داد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمدحسن اکبرزاده صبح یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران از افتتاح این تمبر در مراسم افتتاحیه دومین همایش فناوری‌های نوین ساختمان خبرداد و اظهار کرد: این تمبر چهار بلوکی، مفاهیم مرتبط با استفاده از فناوری‌های نوین صنعت ساختمان را به مخاطب القاء می‌کند.

اکبرزاده با اشاره به پیشگام بودن خراسان‌رضوی در استفاده از فناوری‌های نوین در مسکن‌سازی، اظهار داشت: امسال دومین همایش با نگرشی ویژه و کارآمد به ‌منظور تغییر رویکرد سازندگان مسکن از شیوه‌های سنتی به روش‌های صنعتی، برگزار می شود.

مسئول دبیرخانه ملی فناوری‌های نوین صنعت ساختمان عنوان‌کرد: وزیر، معاون و مدیران‌کل وزارت مسکن و شهرسازی، معاونان امور عمرانی استانداری‌ها و شهرداران کلان‌شهرها، مهندسان عضو سازمان‌های نظام‌مهندسی، اعضای هیئت‌علمی، صاحب‌نظران عرصه‌های ساخت و ساز و تولیدکنندگان فناوری‌های‌نوین صنعت ساختمان، در این همایش حضور خواهند داشت.

اکبرزاده افزود: جایگاه استفاده از فناوری‌های نوین در ساخت و سازها، معرفی سیستم‌های سازه‌ای با رویکرد صنعتی، نقش مصالح نوین در فناوری‌های جدید ساختمانی و صنعتی‌سازی، معرفی سیستم‌های غیرسازه‌ای بارویکرد صنعتی و سیستم‌های سازه‌های مقاوم در برابر زلزله به ‌ویژه در فناوری‌های نوین ساختمان، بخشی از محورهای این همایش است.

وی درباره نحوه ثبت‌ نام متقاضیان شرکت در همایش گفت: این ثبت نام از طریق سایت انجام می‌پذیرد و تاکنون افرادی از نقاط مختلف کشور برای شرکت در دومین همایش ملی فناوری‌های نوین صنعت ساختمان اعلام آمادگی کرده‌اند.

 

 

    نظرات