هشتمین نمایشگاه بین المللی مصالح و تکنولوژی سبک سازی

هشتمین نمایشگاه بین المللی مصالح و تکنولوژی سبک سازی

دعوت از مهندسان برای بازدید از هشتمین نمایشگاه بین المللی مصالح و تکنولوژی سبک سازی، مقاوم سازی و انبوه سازی ساختمان و ماشین آلات وابسته به همراه بازدید از پروژه بزرگ سالن اجلاس سران كشورهاي اسلامي در اصفهان

سازمان نظام مهندسي ساختمان استان يزد در راستاي اهداف عاليه نظام در توسعه فراگير صنعت ساختمان و  الگوگيري از مدل هاي موفق کشور، تعامل با مجرب ترين مديران و مهندسان و آشنایی با آخرين تكنولوژي ها و دستاوردهاي علمي اقدام به برگزاري تور بازديد از هشتمین نمایشگاه بین المللی مصالح و تکنولوژی سبک سازی ويژه اعضاي خود نموده است. لذا اعضای سازمان که تمايل به شركت در اين برنامه را دارند، حداكثر تا تاريخ 1398/08/26 با مراجعه به سایت سازمان در این تور ثبت نام نمایند  . با توجه به محدود بودن زمان و ظرفیت(50 نفر)، اولويت با افرادي است كه زودتر ثبت نام نمايند.

با عنايت به مصوبه هيئت رئیسه سازمان مقرر گرديد مهندسين عضو سازمان كه متقاضي شركت در تور  مي باشند درصورت ثبت نام از 50% یارانه سازمان برخوردارگردند.

هزینه شرکت در تورعلمی: 145 هزار تومان با احتساب يارانه سازمان 73 هزار تومان

خدمات تورعلمی: ترانسفر اتوبوسVIP، بیمه ، صبحانه،ناهار ،راهنماي تور، بازدید از مكان هاي تاريخي و گردشگري شهر اصفهان و سایر برنامه های جنبی.

زمان بازدید: رفت پنجشنبه 30/08/1398 ساعت5 صبح                             برگشت  پنجشنبه 30/08/1398 ساعت 21

تکمیل فرم ثبت نام

لینک اصل خبر در سایت سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  منبع خبر

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد یک انجمن در شهر یزد می باشد

   نظرات