برای ساماندهی حلقه دره از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد/ لزوم همکاری تمام دستگاه ها

برای ساماندهی حلقه دره از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد/ لزوم همکاری تمام دستگاه هابه گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، اکبر سلیم نژاد ضمن بازدیدی از این محل نحوه عملکرد سازمان پسماند شهرداری کرج را در خصوص جمع آوری و دفن زباله مورد ارزیابی قرار داد و اظهار داشت: برای ساماندهی این محل از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و شهرداری در حد توان خود اهتمام خواهد داشت.

وی افزود: طی سنوات گذشته در این مرکز  نابسامانی هایی درمدیریت پسماند و جمع آوری زباله ها در سطح شهر کرج دیده شده است که نیازمند برنامه ریزی و اتخاذ تدابیر کارشناسانه تر جهت رفع این معضل بزرگ شهری است. در حال حاضر کارخانه تتولید و دفن زباله آمده نصب فیلترهایی با استانداردهای بین المللی است.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج یادآور شد: دوره های آموزشی قابل توجهی در سازماند مدیریت پسماند در حال اجراست و همچنین راه اندازی پویش هایی داوطلبانه به منظور افزایش مشارکت و مسئولیت پذیری اجتماعی که این اقدامی اثرگذار در ترویج و ارتقای فرهنگ محیط زیستی است و امید است این اقدامِ سازمان مدیریت پسماند در کاهش آلودگی های زیست محیطی و افزایش سطح آگاهی شهروندان در تفکیک از مبدا زباله  ها اثر بخش باشد.لینک اصل خبر در سایت شورای شهر کرج

    منبع خبر

    شورای شهر کرج

    شورای شهر کرج یک شورای شهر در شهر کرج می باشد

      نظرات