مدیر جدید اداره منابع آب شهرستان چالدران در آذربایجان غربی معرفی...

مراسم تودیع مهندس هاشم نجف زاده و معارفه مهندس جعفر دلائی میلان به عنوان مدیر جدید اداره منابع آب شهرستان چالدران با حضور فرماندار این شهرستان و مدیر عامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، در محل فرمانداری چالدران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی، مهندس کیومرث دانشجو مدیرعامل این شرکت طی سخنانی با اشاره به اینکه مدیریت دوره ثابتی ندارد گفت تنها عملکرد مناسب و امانتداری مدیران است که به عنوان نام خوب از آنان باقی خواهد ماند .

وی همچنین با اشاره به پروژه های پیش بینی شده برای این منطقه اجرای سد آرکووین و حل مشکلات آبی یخیل قان و عباسکندی در منطقه را از طرحهای اولویت دار این شرکت برشمرد و اظهار امیدواری کرد عملیات اجرایی سد آرکووین در آینده نزدیک آغاز شود.

وی بیان نمود با پیگیری نماینده و مسئولین شهرستان طرحهای متوقف شده در این منطقه فعال شده و در آینده شاهد تغییرات چشمگیری در بخش آب این شهرستان خواهیم بود.

مهندس دانشجو در ادامه با قدردانی از زحمات و تلاشهای مهندس نجف زاده در دوره خدمت به اهمیت مدیریت منابع آب در این حوزه اشاره و ابراز امیدواری کرد در دوره جدید مدیریت این واحد بتواند با همراهی فرماندار و دیگر مسئولین محلی مشکلات موجود در منطقه را مرتفع نماید .

وی در ادامه تلاش و همکاری کلیه پرسنل اداره منابع آب چالدران و تعامل هرچه بیشتر با فرمانداری شهرستان ، پیگیری جلسات شورای حفاظت از منابع آب و ارائه به موقع خدمات ضمن تکریم ارباب رجوع را مورد تاکید قرار داد و ابراز امیدواری کرد سیاست های مدیریت منابع آب در این شهرستان بیش از پیش تحقق یابد و این واحد بتواند جایگاه برتری را در حوزه فعالیت ها در این شهرستان احراز کند .

در این مراسم، حسن محمدزاده فرماندار شهرستان چالدران ضمن تشکر از تلاش ها و خدمات و زحمات مهندس نجف زاده با اشاره به پتانسیلهای خوب این شهرستان در بخش آب اظهار امیدواری کرد در دوره جدید مدیریتی به این موضوع اهمیت بیشتری داده شده وسرمایه گذاری مناسبی در بخش کشاورزی و صنعت  به مسائل و مشکلات بخش آب این شهرستان با جدیت پیگیری و نگاه ویژه ای به مشکلات بخش آب این شهرستان شود .

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات مهندس هاشم نجف زاده تقدیر و مهندس جعفر دلائی میلان  به عنوان رئیس جدید اداره منابع آب شهرستان چالدران معرفی شد .

همچنین در ادامه سفرمدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان و همراهان به شهرستان چالدران مهندس دانشجو با حضور در اداره منابع آب این شهرستان و طی جلسه ای وضعیت عملکردی این اداره بررسی و رهنمودهای لازم برای پیشبرد امور به رئیس جدید ارائه گردید.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی

    شركت آب منطقه‌ای آذربايجان غربی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات