دوره آموزش روابط عمومی الکترونیک در استان مرکزی برگزار شد

دوره آموزش روابط عمومی الکترونیک با عنوان کاربرد فناوری اطلاعات، با حضور سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری، اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان، مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های اجرائی استان در سالن غدیر استانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مرکزی، در این دوره آموزشی یک روزه ۱۷۰ نفر از کارکنان و  کارشناسان روابط عمومی ‌دستگاه‌های اجرایی استان مرکزی حضور داشتند و مباحث لازم در خصوص فناوری IT در روابط عمومی‌ها را فرا گرفتند .

سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری مرکزی در این دوره آموزشی گفت: برگزاری دوره‌های آموزشی نقش موثری در روزآمدی و افزایش توانمندی روابط عمومی‌ها دارد .

فائزه عقیلی افزود: روابط عمومی الکترونیک نیاز امروز دستگاه‌های اجرایی است و حرکت روابط عمومی‌ها به شیوه سنتی موجب عقب افتادگی ادارات می‌شود .

وی بیان کرد: روابط عمومی الکترونیک باید در بستر دولت الکترونیک مورد توجه ویژه قرار گیرد و دستگاه‌های اجرایی به عنوان یک نیاز ضروری به این مهم نگاه کنند .

سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری مرکزی ادامه داد: توسعه روابط عمومی الکترونیک یک الزام غیرقابل انکار است که باید به سوی آن با سرعت حرکت کرد .

عقیلی تصریح کرد: روابط عمومی‌ها بانک اطلاعاتی و پل ارتباطی دستگاه‌ها با داخل و بیرون از دستگاه‌ محل خدمت هستند و این قشر باید آموزش‌های لازم را به صورت مستمر فرا گیرند .

وی تاکید کرد: برگزاری دوره‌های آموزشی برای روابط‌عمومی‌ها و کارشناسان این حوزه در دستور کار جدی استانداری مرکزی قرار دارد .

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    منبع خبر

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی یک شرکت می باشد

      نظرات