پویش #هر هفته:الف- ب- ایران

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی گفت: صنعت آب و برق تا پایان سال 1398 بهره‌برداری از 227 طرح را آغاز خواهد کرد و قصد داریم این کار را «همه با هم» انجام دهیم، یعنی مردم، رسانه‌ها و کارکنان و متخصصان صنعت آب و برق در کنار یکدیگر طرح‌های دو صنعتی را که الفبا و زیرساخت توسعه هستند، افتتاح و بهره‌برداری کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی، مهندس مسعود بهاری در توضیح این خبر افزود: وزارت نیرو تا پایان سال جاری مکلف به بهره‌برداری از 227 پروژه در قالب پویش «#هرهفته_الف_ب_ایران» شده است که گزارش دقیق و اطلاع رسانی به موقع این اتفاقات می‌تواند فضای امیدبخش و مثبتی را در جامعه ایجاد کند .

وی ادامه داد: در پویش # هر هفته: الف- ب- ایران، که آن را با مشارکت مردم و رسانه ها پیش خواهیم برد. " همه با هم" خواهیم دید که در عرصه خدمات زیربنایی آب و برق، که نقش محوری در تأمین رفاه و امنیت هموطنان دارد و همچنین زمینه ساز پیشرفت و پیشران تمامی بخشهای اقتصادی کشور است، متخصصان ایران زمین چه می کنند و سرمایه های این کشور را چگونه برای ارتقای زیرساختها و ظرفیتهای تولید و کیفیت زندگی به کار می گیرند.

مهندس بهاری گفت: در پویش# هر هفته: الف- ب- ایران، " همه با هم" درباره ابعاد این سرمایه گذاریها و اثراتشان بر کشور و کیفیت زندگی مردم، و فرصتهایی که برای توسعه ایجاد می کنند، گفت و گو خواهیم کرد چرا که قصد داریم طرحهای زیرساختی صنعت آب و برق را به میان مردم بیاوریم.

مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی اظهار کرد: پویش، تلاشی است که نشان دهیم ایرانیان امیدوار و سختکوش در هر شرایطی، در سخت‌ترین روزهای تحریم و مخاصمه‌های خارجی، به سازندگی و آبادانی کشور خویش همت می‌گمارند. الف، نشانی از آب و آبادانی است و ب، نشانه‌ای از برق و بردباری و با هم بودن، برای ساختن ایرانی که شایسته ایرانیان است .

وی در خصوص اهداف این پویش گفت: این پویش اهداف مهمی را در دو سطح ملی و سازمانی دنبال می کند، اهداف ملی شامل افزایش امید و اعتماد اجتماعی از مسیر آگاه سازی مردم نسبت به سرمایه گذاریها و دستاوردهای صنعت آب و برق،تبیین مطلوب خدمات دولتهای یازدهم و دوازدهم در عرصه صنعت آب و برق،افزایش امید اجتماعی و نشان دادن ظرفیتهای اقتصادی کشور حتی در شرایط شدیدترین تحریم های اقتصادی واهداف سازمانی شامل بهبود ارتباط گیری با اقشار مختلف مردم بر محور مدیریت توأمان عرضه و تقاضا، توجه دادن افکار عمومی به اهمیت صنعت آب و برق در نظام اقتصادی و اجتماعی کشور و ارتقای جایگاه وزارت نیرو در افکار عمومی و معرفی خدمات گسترده صنعت آب و برق می باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در این پویش می‌بایست میزان رضایت مردم و توجه به نیازهای آنان مورد توجه قرار گیرد و  قرار نیست در قالب افتتاح پروژه‌ها طی این پویش روی منافع گروهی و مسائل انتخاباتی تاکید شود، بلکه این پویش معطوف به نظرات و مطابق خواست مردم است.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    منبع خبر

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی یک شرکت می باشد

      نظرات