کسب رتبه عالی و تقدیر معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار از مدیر عامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان قزوین

کسب رتبه عالی و تقدیر معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار از مدیر عامل و کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان قزوین

" منوچهر حبیبی " معاون سیاسی ، اجتماعی و امنیتی و جانشین رئیس ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی استانداری استان قزوین به جهت کسب رتبه برتر در بازرسی های ستاد صیانت استان از این شرکت از مهندس " داراب بیرنوندی " مدیر عامل شرکت آبفای استان و کارکنان این شرکت با اهداء لوح تقدیر، تشکر و قدردانی نمود.

در متن لوح تقدیر اهدائی آمده است: بی تردید خدمت رسانی به مردم نعمت بی بدلیلی است که خداوند متعال به بندگان مخلصش ارزانی داشته است که رسول مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (س) فرمودند: " محبوبترین بندگان نزد خداوند آن کسی است که سودش بیشتر به مردم برسد ".

بدین وسیله کسب رتبه عالی دستگاه مربوطه را در بازرسی های ستاد صیانت استان،تبریک عرض نموده و مراتب سپاس خود را از تلاش ها و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی و مجموعه همکاران محترم آن نهاد صمیمانه ابراز می نمایم. امید است در ادامه روند موفقیت آمیز با اتخاذ سیاست های نو مطابق با شرایط و اقتضائات، شاهد توفیق مستمر شما در اجرای برنامه های ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی در طی سالهای آتی باشیم .

در پایان آمده است: برای جنابعالی و همکاران محترمتان دوام توفیقات در تمامی مراحل زندگی را از درگاه خداوند منان آرزومندیم.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب استان قزوین

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب استان قزوین

  شرکت آب و فاضلاب استان قزوین

  شرکت آب و فاضلاب استان قزوین یک شرکت در شهر قزوین می باشد

   نظرات