بسیج کشور را در مقابل حوادث گوناگون بیمه می کند

بسیج کشور را در مقابل حوادث گوناگون بیمه می کند

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران گفت: امام خمینی (ره) با صدور فرمان تشکیل بسیج، کشور را در مقابل حوادث گوناگون بیمه کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "سید حسن رضوی" در نشسست با اعضای شورای بسیج این شرکت ضمن تبریک هفته بسیج و فرا رسیدن سالروز فرمان تاسیس این نهاد مردمی از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: امام خمینی با صدور فرمان تشکیل بسیج کشور را در مقابل حوادث گوناگون بیمه کردند و خدمات بسیج در کشور از روز تاسیس تاکنون غیر قابل کتمان است.

وی با بیان اینکه از ظرفیت بسیج  باید برای صدور انقلاب اسلامی استفاده کرد، گفت: با ایجاد ظرفیت بسیج در کشورهای دیگر همچون عراق ، این کشورها نیز بیمه شده و از آسیب رهایی پیدا کردند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای تهران با تاکید بر اینکه نباید حلقه بسیج را تنگ کرد، افزود:  هر کسی که برای آبادانی، پیشرفت و آینده کشور تلاش می کند یک بسیجی است.

وی با اشاره به وجود بخش های مختلف از جمله بسیج مهندسین و متخصصین، بسیج ادارات، بسیج شهری و غیره گفت: این ساختار بسیج برای افزایش بهره وری ایجاد شده است چراکه ظرفیت بسیج به عنوان یک نقطه پدافندی برای کشور قلمداد می شود.

رضوی با بیان اینکه بسیج باید در فضای مجازی حضوری فعال داشته باشد، گفت: ورود ما باید با تولید محتوا در فضای مجازی همراه باشد و این محتوا متناسب با سنین جامعه هدف تهیه شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه دشمنان دیگر به فکر جنگ سخت نخواهند بود، تصریح کرد: هم اکنون دشمنان به فکر وقوع جنگ اقتصادی هستند و با تقویت اقتصاد می توان شرایطی را به وجود آورد که هم مردم آسیب کمتری ببینند و هم پذیرش ایدئولوژی بسیج برای جهان راحت تر باشد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: گفتار و کردار بسیجیان باید به عنوان یک الگوی مثبت در جامه مطرح باشد بنابراین برای تحقق این موضوع باید تلاش کرده و مراقبت های لازم به عمل آید.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات