تعریض و رفع تصرف بخشی از رودخانه دره چای

مدیر امور منابع آب شهریار از تعریض، تعمیق و انجام اصلاحات مهندسی و همچنین رفع تصرف بازه ای به طول ۲ کیلومتر از بستر رودخانه دره چای در محدوده عملکرد این امور در منطقه فردوسیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "غلامعلی محمدی بیدختی" با اعلام این مطلب اظهار کرد: در راستای حفاظت و صیانت از بستر و حریم رودخانه ها و با تلاش واحد گشت و بازرسی آبهای سطحی امور، این عملیات با بکارگیری یک دستگاه لودر و با همکاری شهرداری فردوسیه عملیات بهبود هندسی رودخانه در مسیر بستر و مسیر رودخانه دره چای در محدوده فردوسیه انجام داد.

وی افزود: با عنایت به شروع بارش های پاییزه در هفته های آتی و هچنین افزایش دبی و سطح آب رودخانه کرج طی بارش های کم سابقه اخیر با تلاش کارشناسان این امور لایروبی حدود ۲ کیلومتر از مناطق مستعد و سیل خیز  و آزادسازی از تصرفات غیر مجاز مجاور رودخانه دره چای صورت گرفت.

بیدختی در پایان خاطر نشان کرد: امور منابع آب شهریار به عنوان متولی منابع آب در حوزه عملکرد خود و به عنوان نماینده شرکت آب منطقه ای با هرگونه تخلف و سو استفاده از منابع سطحی و زیر زمینی برخورد جدی و قانونی می نماید.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات