همکاری دستگاه قضایی با بخش آب استان قابل تجلیل است

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در دیدار با رئیس دادگستری و دادستان خلخال گفت: ما در اجرای احکام قضایی در بخش آب با همکاری شایسته و قابل تجلیل دستگاه قضایی و انتظامی استان اقدامات مناسبی را انجام داده ایم.

مهندس عباس جنگی مرنی با اشاره به اینکه در بحث انسداد چاههای غیر مجاز و جلوگیری از تجاوز به حریم و بستر در سطح رودخانه های استان اقدامات مناسبی را انجام داده ایم تصریح کرد: بخش بزرگی از این اقدامات را مدیون همکاری و همراهی دستگاه قضایی و انتظامی استان هستیم.

وی با بیان اینکه بخشی از عملیات لایروبی و ساماندهی رودخانه ها در شهرستان خلخال انجام یافته است، اظهار کرد: بخش دیگری از این عملیات نیز باید با همکاری شهرداری ها و دیگر دستگاههای مرتبط انجام گیرد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل همچنین با اشاره به تعامل بسیار خوب دستگاه قضایی با شرکت آب منطقه ای اردبیل، عنوان کرد: برای جلوگیری از تجاوز به حریم رودخانه ها و ساخت و ساز غیرمجاز در آنها به اقدامات خود در این راستا ادامه خواهیم داد.

رئیس دادگستری خلخال نیز در این دیدار از آمادگی کامل دستگاه قضایی شهرستان جهت مقابله با قانون شکنان در بخش آب اشاره کرد و گفت: برای جلوگیری از هرگونه تجاوز به حریم طبیعت و همچنین اقدامات غیر مجاز در بخش آب آمادگی کامل داریم.

دادستان خلخال نیز در این دیدار خواستار تعامل بیشتر دستگاههای مرتبط با دستگاه قضایی شهرستان شد و افزود: حفاظت و حراست از منابع آبی شهرستان با همکاری تمامی دستگاههای اجرایی و قضایی مقدور خواهد بود.

# هرهفته_الف_ب_ایران

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات