شهردار زرند در همایش روز جهانی معلولین: توانمندی،مسئولیت پذیری و انجام صحیح كارها را جزء نقاط قوت و منحصر به فرد معلولین است.

شهردار زرند در همایش روز جهانی معلولین: توانمندی،مسئولیت پذیری و انجام صحیح كارها را جزء نقاط قوت و منحصر به فرد معلولین است.

آئین بزرگداشت روز جهانی معلولین با حضور مهندس صادق زاده فرماندار ،مهندس محمد رضا مهدلو شهردار و جمعی از معلولین جامعه هدف اداره بهزیستی شهرستان زرند در محل بوستان شهداء این شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس مهدلو شهردار زرند در این مراسم ضمن گرامیداشت روز جهانی معلولین، توانمندی،مسئولیت پذیری و انجام صحیح کارها را جزء نقاط قوت و منحصر به فرد معلولین دانست و گفت:معلوین تنها افرادی هستند که با توجه به نابرابری شرایط خود با افراد سالم ، فعالیت و کارهای محله خود را به نحو احسن به انجام می رسانند .

شهردار زرند با اعلام اینکه معلولیت افراد معلول هیچگاه مانع پیشرفت آنها نمی شود گفت: معلولین نیز جزیی از جامعه هستند و باید مانند سایر اقشار جامعه بهترین خدمات را دریافت کنند.

وی به کم کاری های نهادها و ادارات و شهرداری در خصوص معلولین نیز اشاره کرد و گفت:برای اینکه شهری مطمئن و ویژه برای معلولین داشته باشیم باید در همه زمینه ها فنی ،عمرانی و شهرسازی تلاش و همت ویژه ای به خرج دهیم .

منتخب شورای شهر زرند از سعی شهرداری برای ایجاد معابر ویژه معلولین خبر داد و اظهار داشت: طبق هماهنگی های انجام شده با اداره کل بهزیستی سعی داریم یکی از اتوبوسهای خط واحد را به سامانه ویلچری معلولین مجهز نمائیم .

شایان ذکر است در این مراسم که با اجرای برنامه های متعددی همراه بود به معلولین حاضر در این مراسم هدایایی به رسم یادبود اهدا شد .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات