افزایش اعتماد شهروندان به ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری

افزایش اعتماد شهروندان به ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری

به گزارش روابط عمومی و امور بین املل شهرداری ساری ،  طی مراسمی با حضور عباس رجبی شهردار ساری، کوروش یوسفی عضو شورای اسلامی شهر ساری و سید سعید حسینی سرپرست سازمان حمل و نقل و مسافرشهرداری ساری از مهدی شکری  راننده تاکسی خط شهری ساری به منظور این حرکت خداپسندانه و نوعدوست با اهدا لوح سپاس قدردانی شد.

مهدی شکری راننده  تاکسی شهری ،شب گذشته  با دیدن گوشی موبایل مفقودی به ارزش 100میلیون ریال در تاکسی خود، بلافاصله با برقراری تماس آن را به صاحب گوشی تحویل داد.

شهردار ساری در آیین تقدیر از این راننده نمونه با بیان اینکه رانندگان تاکسی امانت دار جان،مال و ناموس مردم هستند اظهار داشت: این نوع اعمال شایسته می بایستی مورد تقدیر ویژه قرار گیرند تا ضریب اعتماد شهروندان به رانندگان و سیستم حمل و نقل دو چندان گردد.

کوروش یوسفی عضو شورای اسلامی شهر نیز در این باره گفت: صرف نظر از ارزش ریالی جنس مفقود شده عکس العمل تاکسیران بسیار قابل تقدیر و جای تشکر دارد، امروز بار دیگر امانت داری و شرافت بهره برداران تاکسی شهر ساری برای عموم شهروندان اثبات گردید.

سید سعید حسینی سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر نیز با بیان این نکته که کلیه بهره برداران سیستم حمل و نقل اعم از اتوبوس و تاکسی ،حافظ جان، مال و ناموس شهروندان هستند ، گقت: یکی از بزرگترین کارهای پیش روی ما احیای هرچه بیشتر عزت،احترام و جایگاه بهره برداران خواهد بود، با توجه به اینکه این قشر زحمتکش در طول شبانه روز با عموم مردم در ارتباط هستند بی شک ارتقاء روحیه و شادابی آن ها نیز  موجب ایجاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه خواهد شد .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات