اولین نشست اختصاصی شورای هماهنگی روابط عمومی های صنعت آب و برق...

اولین نشست اختصاصی شورای هماهنگی روابط عمومی های صنعت آب و برق استان مرکزی در سال 98 به میزبانی شرکت آب و فاضلاب روستایی این استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی، در این جلسه دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق استان مرکزی گفت: تعالی و بالندگی مجموعه روابط عمومی های صنعت آب و برق در گرو همکاری و خرد جمعی  تمامی روابط عمومی های این صنعت است.

مهندس مسعود بهاری ادامه داد: از همین رو ایجاد شبکه ای پیوسته و نظام یافته از روابط عمومی ها ضامن موفقیت هر چه بیشتر شورای هماهنگی روابط عمومی های صنعت آب و برق استان خواهد بود.

مهندس بهاری افزود: امیدوارم با همدلی و همفکری اعضای شورا و مدیران عامل شرکتها شاهد تعالی و پویایی فعالیت های روابط عمومی و بهره گیری از تجارب و اندیشه های یکدیگر باشیم.

در این جلسه که با حضور مدیر و کارشناسان روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان برگزار شد، راهکارها وپیشنهاداتی جهت پیشرفت این حوزه ارائه گردید و به تصویب رسید .

گفتنی است در این جلسه ضمن تشریح مسائل مهم و دغدغه های اصلی شرکت های صنعت آب و برق استان به نقش روابط عمومی ها در خصوص آگاهی بخشی مصرف آب و انرژی  و همچنین فعالیت هایی که بایستی در جهت پویش # هر هفته- الف- ب- ایران صورت بگیرد تأکید شد.

دبیر پویش #هر هفته-الف-ب-ایران ضمن توضیح این پویش گفت: پویش، تلاشی است که نشان دهیم ایرانیان امیدوار و سختکوش در هر شرایطی، در سخت‌ترین روزهای تحریم و مخاصمه‌های خارجی، به سازندگی و آبادانی کشور خویش همت می‌گمارند. الف، نشانی از آب و آبادانی است و ب، نشانه‌ای از برق و بردباری و با هم بودن، برای ساختن ایرانی که شایسته ایرانیان است .

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    منبع خبر

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی یک شرکت می باشد

      نظرات