مدیریت شهری در خدمت رسانی کوتاهی نخواهد کرد

مدیریت شهری در خدمت رسانی کوتاهی نخواهد کرد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، علی اکبر زلیکانی صبح امروز پنجشنبه در جلسه شورای معاونین شهرداری ساری تاکید کرد: خدمتگزاران مردم نباید در خدمت رسانی کوتاهی کنند و اگرکارهای بر زمین مانده ای وجود دارد باید با جدیت پیگیری کنند.

وی افزود: شهرداران مناطق و سازمان های تابعه برای تقویت کیفی انجام امور و تسریع کارها و برنامه ها همراهی لازم را با شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری در حل مشکلات شهر داشته باشند.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر ساری با اشاره به اینکه سال 99 بواسطه هزینه های زیادی که از قبل تعریف شده است ؛ سال بحرانی است ،گفت: بر اساس اعلام کارشناسان در حوزه درآمدی سالی بحرانی در پیش است چرا که در حال حاضر در حوزه درآمدی، به ویژه درآمدهای پایدار بسیار ضعیف بوده ایم و این امر بر نگرانی ها برای سال پیش رو می افزاید.

زلیکانی با یادآوری اینکه بسیاری از منابع مالی محقق شده سال های گذشته برای سال آتی تکرار نخواهد شد،افزود: سازمان ها و شهرداری های مناطق در بودجه ریزی سال آتی مالی را منقبضی ببندند.

وی افزود: شفافیت بخشی و انضباط در جهت کاهش هزینه ها ضرورت بودجه سال 99 است.

زلیکانی در بخش دیگر از سخنانش بیان کرد:اگر انتقادی از سوی اعضای شورای اسلامی شهر درباره عملکرد شهرداری مطرح می شود ؛سوء نیت و تخریب نیست بلکه در جهت اصلاح امور و هم افزایی و همدلی است.

وی با بیان این موضوع که پاسخگویی به انتظارات و جلب اعتماد عمومی مردم مهم ترین رسالت شورای اسلامی شهر است، تصریح کرد : شوراها با ایجاد تحول  درساختار مدیریت شهری و بهبود عملکرد خود،خواسته های مردمی را محقق  می سازند.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر ساری گفت: اعضای شورای اسلامی شهر به یک اندازه در سیاست گذاری ها تاثیرگذار هستند و اگر موضوعی را به نقد مطرح کنند هدفی جزء اصلاح امور ندارند، بنابراین باید از نظر ،اندیشه و بعد نظارتی همه ی اعضا در بهبود اهداف تیم مدیریت شهری بهره گیری کرد.

وی به خدمات رسانی شهرداران مناطق در جهت رفاه حال شهروندان اشاره کرد و افزود: شهرداران سه منطقه شهری، نقاط ضعف را مرتفع و نقاط قوت را تقویت کنند.

زلیکانی با اشاره به مشکلات اقتصادی فعلی بر حمایت از قشر ضعیف جامعه از سوی شهرداری تاکید  و توصیه کرد: به اقشار ضعیف شهر توجه ویژه شود، پیگیری های درآمدی مناطق سه گانه به سمت شهروندانی باشد که از تمکن مالی بالایی برخوردارند و بعضاً از پرداخت بدهی های قانونی فرار می کنند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ساری

  منبع خبر

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری

  شهرداری ساری یک شهرداری در شهر ساری می باشد

   نظرات