ششمین نشست اختصاصی شورای هماهنگی روابط عمومی های صنعت آب و برق...

ششمین نشست اختصاصی شورای هماهنگی روابط عمومی های صنعت آب و برق استان مرکزی در سال 98 به میزبانی شرکت مدیریت تولید نیروی برق شازند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای مرکزی، در این جلسه دبیر شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی صنعت آب و برق استان مرکزی گفت: تعالی و بالندگی مجموعه روابط عمومی های صنعت آب و برق در گرو همکاری و خرد جمعی  تمامی روابط عمومی های این صنعت است.

مهندس مسعود بهاری ادامه داد: از همین رو ایجاد شبکه ای پیوسته و نظام یافته از روابط عمومی ها ضامن موفقیت هر چه بیشتر شورای هماهنگی روابط عمومی های صنعت آب و برق استان خواهد بود.

مهندس بهاری افزود: امیدوارم با همدلی و همفکری اعضای شورا و مدیران عامل شرکتها شاهد تعالی و پویایی فعالیت های روابط عمومی و بهره گیری از تجارب و اندیشه های یکدیگر باشیم.

در این جلسه که با حضور مدیر و کارشناسان روابط عمومی شرکت مدیریتتولید نیروی برق شازند برگزار شد، راهکارها وپیشنهاداتی جهت پیشرفت این حوزه ارائه گردید و به تصویب رسید .

گفتنی است در این جلسه ضمن تشریح مسائل مهم و دغدغه های اصلی شرکت های صنعت آب و برق استان به نقش روابط عمومی ها در خصوص آگاهی بخشی مصرف آب و انرژی  و همچنین فعالیت هایی که بایستی در جهت پویش # هر هفته- الف- ب- ایران صورت بگیرد تأکید شد.

دبیر پویش #هر هفته-الف-ب-ایران ضمن توضیح این پویش گفت: پویش، تلاشی است که نشان دهیم ایرانیان امیدوار و سختکوش در هر شرایطی، در سخت‌ترین روزهای تحریم و مخاصمه‌های خارجی، به سازندگی و آبادانی کشور خویش همت می‌گمارند. الف، نشانی از آب و آبادانی است و ب، نشانه‌ای از برق و بردباری و با هم بودن، برای ساختن ایرانی که شایسته ایرانیان است .

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    منبع خبر

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی

    شرکت آب منطقه‌ای مرکزی یک شرکت می باشد

      نظرات