حوزه مالی تنظیم کننده فعالیت های سازمان ها است/ حسابداران در گلوگاه ...

حوزه مالی تنظیم کننده فعالیت های سازمان ها است/ حسابداران در گلوگاه ...

حوزه مالی تنظیم کننده فعالیت های سازمان ها است/ حسابداران در گلوگاه تحقق اهداف سازمانی قرار دارند

شهردار مشهد با تاکید بر اهمیت جایگاه حسابداران و فعالیت آنها گفت: در هر سازمان تنها حوزه ای که می تواند کار را کند یا سرعت ببخشد و به نوعی نفس سیستم را تنظیم کند، حوزه مالی است، به همین خاطر همکاران حوزه مالی شهرداری به ویژه حسابداران کار سخت و مشکلی دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی، امشب در مراسم گرامیداشت روز حسابدار ضمن تقدیر از کارکنان حوزه مالی شهرداری که با حضور جمعی از اعضای شورای شهر، معاون مالی و پشتیبانی شهردار، مشاور ومدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری مشهد برگزار شد، افزود: جایگاه همکاران حوزه های مالی از این نظر بسیار اهمیت دارد که در گلوگاه و جایگاه تحقق اهداف سازمان قرار دارند.
وی اضافه کرد: یکی از کلیدی ترین نکته ها برای پیشرفت سازمان ها به ویژه ابرسازمان شهرداری مشهد با حجم سنگین خدمات، منابع مالی و منابع انسانی و غیر انسانی است.
وی با بیان اینکه امیدوارم جایگاه و نقش مهمی که حسابداران برعهده دارند را درک کنیم، اظهارکرد: اگر بخواهیم حقوق مردم را رعایت کرده و با سلامت کار کنیم، همچنین خیال مان از این نظر که اموال و دارایی های مردم به دست ما سپرده شده است، راحت باشد باید در کار دقت داشته باشیم.
کلائی تصریح کرد: مهم تر از اموال و دارایی مردم، فرصت هایی هستند که جامعه در اختیار ما قرار داده که باید آنها را مغتنم شمرد، لذا باید در کار این حوزه دقت شود و برای این دقت عمل اگر نیاز است ملزوماتی تامین و ازسیستم های جدیدتر استفاده شود، چراکه نه تنها از این هزینه زیان نخواهد دید بلکه از آن سود هم خواهد برد.
شهردار مشهد ادامه داد: بر این نکته تاکید داریم که مدیران حوزه مالی با برنامه ریزی های لازم کار همکاران در حوزه مالی را در راستای بالا بردن دقت سبک تر و ملزومات مورد نیاز را برای آنها تامین کنند.
وی با اشاره به اینکه جامعه در وضعیت حاضر دچار مسئله هایی است که بخشی از این جامعه همکاران خودمان هستند، ادامه داد: معتقدم متولی مالی می تواند به عنوان پدر یک سازمان بسیاری از مشکلات را حل کند، لذا به جد می خواهم از هر اختیار و امکانی که دارید استفاده کرده و کمک کنید تا این دوران سخت سپری شود.
وی افزود: حوزه مالی و پشتیبانی فارغ از خدماتی که به شهر ارائه می دهد و فارغ از شفافیتی که در کار برای پشتیبانی از حوزه های اجرایی دارد، باید به نوعی یار و یاور همکاران فعال در شهرداری باشد تا گذر از این دوره سخت برای آنها نیز آسان تر شود.

مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات